bylem w warszawie i tam nie ma zycia :p wiec jesli myslisz o wiekszych wioskach to powodzenia bo tam to jest koniec swiata jak dla mnie przynajmniej :p jak odzyskam plyty jakies to ci pozycze

hehe tez bylem w wawie nie mowie odrazu o takich, np szczecin. tak zle chyba by nie bylo ok na plyty czekam

wczoraj z helmutami dobrze grali...ale przegrali
Powtórka z Korei: pierwszy po dupie a w drugim do upadłego.Szkoda ze bez efektów.
...
Kopia Korei...
No chyba ze przegramy ostatni

Szkoda ze nie udalo sie utrzymac remisu. No ale wczoraj Ekwador 3:0 wiec i tak by to nic nie dalo.

...
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Chłopaki rozegrali dobry mecz, pytanie tylko "dobry" dla kogo.
Czwartkowe spotkanie Ekwador:Kostaryka pokazało że nawet jakże upragniony remis z Niemcami, nic by Nam nie dawał. Polska odpadła z mundialu już po pierwszym meczu.

Nikt się chyba nie spodziewał że wygramy z Niemcami gdyż:
1. Nigdy w historii z Nimi nie wygraliśmy.
2. Ostatni nieprzegrany mecz z Niemcami rozegraliśmy w 1978 roku.
3. Niemcy nigdy nie przegrali w Dortmundzie.
4. Mało kto się spodziewał że po tym co zareprezentowali Nasi w meczu z Ekwadorem, z Niemcami będziemy mieli jakiekolwiek szanse.

Remis był blisko (30 sekund Nam zabrakło), Boruc bronił kapitalnie, Polska bramka była niczym ze szkła:)
Ostatnia akcja to totalne nieporozumienia. 2 Niemców, na aż 5 Polaków, do dziś nie mogę przeboleć jak mogła wpaść taka bramka.

Taktyka zastosowana w meczu z Niemcami pokazała że nie mamy pomysłu jak strzelić gola, a nie szczelając bramek nie ma szans na zwycięstwo. Zwycięstwo które było Nam tak potrzebne do pozostania w Mundialu.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
male sprostowanie, 30 sekund do konca? mi sie wydawalo ze strzelili gola w mniej wiecej 90min 30sek a doliczony czas byl 3 minuty

...
Bramka padła pod koniec 91 minuty, czyli do końcowego gwizdka zabrakło nieco ponad minutę, z tym że gdyby Niemcy nie trafili, zanim Boruc wykopał by piłkę zostało by własńie ok. pół minuty.

Beercik obstawiłeś już drugą kolejkę w Lidze Typerów ???
Jak nie, to dawaj, i przełóż tą swoją sekundową dokładność na dokładność w typowaniu poprawnych wyników .