SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ANTONIO TARVER VS BERNARD HOPKINS?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3805

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18857
No i wątpliwości okazały się uzasadnione!
Wygrał jednogłośnie na punkty Hopkins, ciekawe co teraz zrobi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40994
Hmm no ja myśle że to dobry moment żeby powiedzieć koniec i odejść wkońcu bardzo dobre zakończenie kariery

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3908
Myslalem ze wygra Tarver. Kat powinien teraz odejsc, w koncu ostatnie zwyciestwo ladnie podsumowalo jego cala kariere.

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
Czyli jestem jedyną osobą, która wytypowała zwycięzcę i to, że na punkty

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18857
To co robił momentami Tarver trudno określić inaczej niż brak jaj żeby podjąć walkę.

Hopkins - pozytywne zaskoczenie, praktycznie cały czas był agresorem, niezłe poruszanie się, uniki głową, kontry wsadzane w odpowiednim czasie. Co zresztą znajduje idbicie prawie dwukrotnej przewadze trafionych ciosów (a podejrzewam że jeszcze większej w "power punches").

A tutaj 10-minutowy "skrót" z całej walki:


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3657
ja mysle ze dojdzie do rewanzowej walki z roy jonsem jr

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40994
Szczeżę mówiąc chętnie bym ją obejrzał, ale czy do niej dojdzie to ciężko mi w to uwierzyć

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18857
Dla Hopkinsa niby miała to być ostatnia walka w karierze, ale jeszcze niedawno mówił że po czterdziestce nie zamierza walczyć bo obiecał to swojej zmarłej matce. Od tego czasu stoczył już cztery walki...

Nawet w ostatnim wywiadzie już po walce i wycofaniu się z boksu na pytanie czy wróciłby na ring za 20 mln $ odpowiedział że za taką kasę mógłby nawet wstać z grobu. Czyli wg mnie wszystko otwarte, jeśli tylko uda się urządzić jakąś mega-walkę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkosc - raz jeszcze

Następny temat

RASOWI GRAPPLERZY-humor

electro
Polecane artykuły