Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Siema
na plecach u doły wyszły mi 33 takie jakby pociete kreski czy to rozstepy(dł 1-3cm)Jak tak to czym to zlikwidować??lub cos zrobic zeby nie było wiecej??
pzdr.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
nic nie brałem od czego mogły sie zrobic?? od początku jade na sucho i co zrobic zby sie nie powiekszyły bo to brzydko widac takie cos na plecach i jaką masc stosowac zeby nie zrobiło sie wiecej
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
61
nie wiem o jakim tam kremie jest mowa, bo nie chcialo mi sie czytac, w sensie nie doszukalam sie nazwy. ale slyszalam ze masc imieniem CEPAN jest rownie skuteczna. uzywa sie jej na widoczne blizny np. pooperacyjne w celu zmniejszenia ich widocznosci, ale widac ludzie znalezli i takie jej zastosowanie. yo!