Mianowicie zastanawiam sie co jest konkretniejsze aby sie nie przetrenowac a zdobyc troche masy- cwiczenie z maxymalnym moliwym obciazeniem czy uzywanie obciazenia w miare "dobrego" z ktorym moge na luzaka cwiczyc bez maxymalnego wysilku oorganizmu- po czym lepiej idzie? mysle ze z maxymalnym ciezarem
a duza jest roznica w zdobywaniu masy?? sorki za glupie pytanie
pozdr 4 all
a duza jest roznica w zdobywaniu masy?? sorki za glupie pytanie
pozdr 4 all####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####
Krzysztof Piekarz