Padł serwer w US na którym znajduje sie 'wiekszosc forum', na co Admin ma minimalny wpływ
Miało działać do wczoraj wieczora, niestety nadal nie działa...
Rozumiem że większość to irytuje więc możecie bez konsekwencji bluzgać w tym temacie
Mateo też cały wku...rzony bo ostatnio cały czas coś sie piee..przy
Miało działać do wczoraj wieczora, niestety nadal nie działa...
Rozumiem że większość to irytuje więc możecie bez konsekwencji bluzgać w tym temacie
Mateo też cały wku...rzony bo ostatnio cały czas coś sie piee..przy

Krzysztof Piekarz
