SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kłodzko !!

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9132

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam ! Jest ktoś z Kłodzka i chodzi na siłownie do kaczora ??
Dla zainteresowanych Kłodzko jest niedaleko wrocławia około 60 km
Siłownia "U kaczora"
Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
Od ilu lat można wejść na siłownie u Kaczora i czy trzeba zgodne rodziców jeśli jest się niepełnoletnim?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
siemka
a są jeszcze jakieś siłownie w Kłodzku takie na serio porządne i co mają oryginalny sprzęt (cena nieważna)??
Odpisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8522
No własnie "U kaczora" jest najlepsza w kłodzku...Aktualnie jest rozbudowywana...Sprzetu jest dużo jak na kłodzko(Bedzie wiecej po rozbudowie) Sprzet porzadny...Jest sauna...po rozbudowie bedzie solarium..Ogolnie elegancko i miła atmosfera serdecznie zapraszam A pozostałe to szkoda gadać
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Patryk15 w dniu 2006-04-09 22:56:32
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
proszę o konkretny adres
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8522
Siłownia znajduje sie na stadionie w Kłodzku..Orientuje sie pan gdzie jest stadion ? Jak bedzie pan wiedział gdzie jest stadion to bez problemu pan dojedzie...Po drodze są szyldy reklamowe tej siłowni...Na stadionie ulic nie ma wiec adresu panu nie podam
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
ok nie ma sprawy będę szukał dzięki acha i godziny w których jest czynne proszę Pana o podanie mi ich.
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8522
Od Poniedziałku do Piątku od 11 do 20 w sobote od 14 do 19...W niedziele nie czynne. A co Pana sprowadza z Wojewodztwa Opolskiego do Kłodzka ??
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Patryk15 w dniu 2006-04-11 17:38:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
Jeżeli siłownia mi się spodoba to będę na niej ćwiczył 3 najbliższe lata więc na pewno się zaprzyjaźnimy
bo wprawdzie mówiąc zacznę się tam w Kłodzku uczyć i poszukuję dobrej siłowni więc chyba ta będzie najodpowiedniejsza ale wie Pan lepiej zobaczyć na wlasne oczy po co spektakulować a tak na marginesie jaki na niej jest sprzęt jakiś nowy może jakieś maszyny linki jakie ciężary hantl a sztangi wszystkie są i czy jest kozioł ( do tricepsa do pompek) czy jest drążek i maszyny do pleców przepraszam że tak pytam ale wolałbym wiedzieć i czy pojemność siłowni jest duża zapewne domyślam się że Pan tam trenuje..??..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8522
Tak trenuje na tej siłowni ponad rok..Jest full sprzetu...roznego rodzaju wyciagi..maszyny...sztangi wszystkie sa lamane...proste...gryfy olimpijskie..niczego nie brakuje Lepszej silowni w Kłodzku Pan napewno nie znajdzie..Chetnie sie z Panem poznam i wspolnie potrenuje
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12904
pozdro dla Kłodzka sorka za spam ale mam tam rodzine kłodzko badzo mi sie podoba pozdro
1

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 458
oczywiście
DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ
POZDRAWIAM
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Siłownie Świdnica

Następny temat

Obciążenie Legnica - Gdzie kupić ?

electro
Polecane artykuły