SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownie Świdnica

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 692
Witam możecie mi coś polecić w Świdnicy chciałbym zacząć chodzić tylko nie wiem gdzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Sorki, ale w Świdnicy nie ma gdzie ćwiczyć :( Same zatęchłe dziury... Może kiedyś powstanie coś, co będzie można nazwać siłownią.

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 692
a nie byłeś czasami w Witoszowie?słyszałem ze tam jest nieźle ale jeszcze nie sprawdziłem.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
W Witoszowie jest ponoć ok, ale lepiej posłać tam swoją kobietę niż samemu tam iść, to bardziej siłownia dla pań.

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 692
wybrałem sie tam dzisiaj i powiem ze nawet mi sie spodobało.kobiet jest kilka to fakt ale facetów tam też nie brakuje no i mają trzech trenerów co w naszym miescie nie jest takie oczywiste.jeden z nich zajął trzecie miejsce w mistrzostwach Polski w kulturystyce.sprzętu za dużo nie ma ale mało też nie jest w sumie chyba bede tam chodził bo ani nie śmierdzi,sala jest bardzo duża i sa szatnie wyposażone w prysznice i zamykane szafki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
No to super, znaczy się zaszły zmiany i to na lepsze :) Może i ja teraz tam zawitam...
Pozdrawiam -mbeat

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4669
troche pozno sie odzywam ale dobra silownia jest na oswiecimskiej sam tam chodzilem pewien czas i bylem zadowolony maly tlok i zdrowa atmosfera i z opowiadan ale sam nie testowalem gdzies kolo poloni jest jakas kuzniacalkiem przyzwoita ale ceny karnecikow daja po kosci pzdr.

tańcz, idź w bal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 692
na oświęcimskiej jest mały lokalik ta piwnica śmierdzi wilgocią a w witoszowie karneciki w przyzwoitej cenie 60 pln-karnet ważny miesiąc i nie ma limitu wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Ta koło Polonii jest dokładnie pod Retro, Twierdzą czy jak to się teraz nazywa... Chodziłem tam sporo czasu (w tym okresie kilka razy disco zmieniło nazwę) i powiem jedno: fajnie jest :) Mimo smrodu i starych maszyn, jest fajnie. Super atmosfera i spoko włściciel który wygląda tak, jak właściciel siłowni wyglądać powinien i jak Ci trzeba rady, to walisz do niego. Ludzie ok, i ogólnie jest wesoło.

Pozdrawiam - m-beat

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A co byście polecili teraz? Muszę gdzieś jutro wpaść, a przejazdem jestem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1499
I jak, nic sie nie zmienilo w temacie silowni w Świdnicy? Ktora byscie mogli polecic? Od poniedzialku chcialbym zaczac cwiczyc i nadal nie wiem gdzie sie wybrac :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trasy rowerowe - Wrocław i okolice !!!!

Następny temat

Kłodzko !!

WHEY premium