Szacuny
2
Napisanych postów
262
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2827
Mam to juz kupione ! To może lepiej bedize jeśli zrobię na tym cykl masowy a potem wziąśc sie za redukcję ?
Poprostu myślałem, zeby tak własnie zorobić juz wczesniej. Tylko chciałem wiedziec czy te suple moga dac dobry efekt przy redukcji ? Skoro nie to jesdnak zorebie ten cykl masowy :P
Szacuny
2
Napisanych postów
262
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2827
Wiem jak chciałbym wygladać i co osiągnąc. Ale mam problem bo rece mam dośc chude nastomiast nogi dobrze zbudowane i zdeka sadełka na sutach i brzuchu.
Zalezy mi zeby zorbić sobie zgrabną wyrzeźbioną sylwetkę. Chcę mięć mniej w pasie ale wiecej w łapie :( tu jest mój dylemat
Dlatego mysle ze zrobie sobie cykl albo dwa na mase przy odpiwiedniej syplementacji ćwiczą tylko górne parite. Dopiero potem zrobię redukcję :P
Szacuny
42
Napisanych postów
6988
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
52689
o tak, jak damixx, tyle ze jak jestes poczatkujacy to nie rob redukcji, a ciagnij mase ile mozesz - poki organizm bedzie gwaltownie reagowal na trening i suplementacje