Witam,czy plan na siłe,który własnie stosuję będzie odpowiedni?Jakie zmiany ewentualnie moglibyście wprowadzić?Do tego chciałbym tez o pomoc w wyborze suplementów.Myśle nad białkiem ostrowi,carbo (obojętnie) i połączeniu creatyny olimpu mega caps z jakims jabłczanem.Nie wiem czy to dobry pomysł.Kreatyna Olimpu ze względu na w miare dobra cenę.Nie stać mnie raczej na cykl z 2 Xpandów więc jakbyście mogli to proszę brać pod uwagę cenę odżywek.
Ćwicze 3 razy w tygodniu każdą partie po jednym ćwiczeniu,4 serie z progresją.powtorzenia 10-8-6-4 To plan którym dopiero co zaczynam ćwiczyć.Jest on sprawdzony.Takim samym ćwiczył znajomy,który chwalił go sobie.Prosze o wypowiedzi i rady.Pozdrawiam
Ćwicze 3 razy w tygodniu każdą partie po jednym ćwiczeniu,4 serie z progresją.powtorzenia 10-8-6-4 To plan którym dopiero co zaczynam ćwiczyć.Jest on sprawdzony.Takim samym ćwiczył znajomy,który chwalił go sobie.Prosze o wypowiedzi i rady.Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz