mam pytanie tego typu czy jeśli cały czas będę przyjmował 3g/kgmc węgli jest szansa że mięśnie powoli ale będą rosły?? chodzi o to że przyjmując typowo ma masę 5-6g/kgmc strasznie szybko obrastam w tłuszcz:( a później ciężko mi go spalić
Pozdrawiam!
Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz
