SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

3g/kgmc doradźcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14244
mam pytanie tego typu czy jeśli cały czas będę przyjmował 3g/kgmc węgli jest szansa że mięśnie powoli ale będą rosły?? chodzi o to że przyjmując typowo ma masę 5-6g/kgmc strasznie szybko obrastam w tłuszcz:( a później ciężko mi go spalić

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20230
ciezko powiedziec bo przy 3 g wegli mozesz jesc 1 g tłuszczu lub 3 g tluszczu na kg masy wiec wiesz
po co ci az 5 - 6 g wegli na masie, ja jem 4 i ładnie masa mi idzie, jem produkty o niskim IG i nie obrastam ostro w tłuszcz chcoazi tez mam tendencje do tycia i to duze
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Bebek Twój problem może być spowodowany niewłaściwym doborem kaloryczności diety. Rozkład makroskładników ma mniejsze znaczenie. Najlepiej daj swoją dietę do oceny. Jak wszystko będzie ok. to pomyślisz o bardziej radykalnych rozwiazaniach. Trudno mi oceniać Twoją wrażliwość insulinową i skuteczność zabiegu o którym myślisz...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do przekształcenia.

Następny temat

znudziło mi się

electro
Polecane artykuły