Najpiekniejsze bramki - ankieta

Ilość wyświetleń tematu: 10809

...
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
Wszystkie te bramki sa kapitalne i najlepiej zeby zagłosowac na każdą ja zagłosowałem jednak na Zidana w meczu z Leverkusen . Dlaczego? To byl finał ligi mistrzów a nie jakis mnecz ze średniakiem eredivisie czy ligi hiszpańskiej , pamietam ze to było pod koniec meczu i wielkie ryzyko uderzył kapietalnie z woleja , poprostu fenomen jak to widziałem szczęka mi opadła i niechciała sie podnieśc z 10 minut . Naprawde chyba najładniejsza z nich

[*] Kazimierz Górski [*]

...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096

erm nie dales edytowc wrrr

nie pamietam ale wydaje mi sie ze zaglosowalem na bramke Carlosa z wolnego w meczu z Francja po prostu swietna rotacja pilki ktora nie miala prawa wpasc do bramki, Barthez byl pewny ze przejdzie obok slupka od zewnatrz ale sie pomylil

...
bramka Zidane była ładniejsza od bramki Ronaldinho ... trudniejszej sztuki dokonał francuz.

...
Ja wybrałem Ronaldinho.Dla mnie to jest geniusz,który czerpie z gry w piłkę nożną mega wielką radość.A dzięki jego grze publiczność,która może się zachwycać jego nieprzeciętnymi zagraniami

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

...
Pewnie że Zidana ładniejsza chociaż jestem fanem barcy. No proste erm ze pod koniec no moze nie tak konkretnie ale cos ok 20 minut przed koncem i był wynik 1:1 .

...
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23218
Niestety są problemy z linkami do bramek nr: 4, 6, 8, 9.

Z tych pozostałych zdecydwonie głosuje na Zlatana, nr. 7. Facet się nieźle "namęczył" i w dodatku jeszcze ładnie strzelił Drugie miejsce dla Carlosa, zawsze podobają mi się Jego strzały.