SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nitrobolon II(500g)+mass XXL+pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
"To już nie o to chodzi czego ile jest ale liczą sie opinie innych osób którzy już prubowali tego produktu i ci inni mają dobrą opinie o nitro II "

Skoro każdy praktycznie uzupełnia Nitro monohydratem kreatyny bo takie lipne są w nim dawki to jak jesteś w stanie stwierdzić czy to całe śmieszne nitro z żarówiastą etykietą w ogóle coś daje?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65
muzyk:
jesli ludzie probowali nitro II to chyba wiedza jak to dzial.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65
muzyk:
i wiedz co pisza
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
"jesli ludzie probowali nitro II to chyba wiedza jak to dzial."

Tyle, że nitrobolonem zachwycają się najczęsciej chłopaki po 60-70 kg. Znam kilku ludzi którzy są troche bardziej zaawansowani, brali nitro i nic im nie poszło.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
@muzyk: można gdzieś w internecie znaleźć ten peak ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4257
Dlatego uzupełniają nitro monohydratem ponieważ wiekszośc kupuje po jednej puszce 500g tego produktu i nie starcza im to nawet na 3 tygodnie a ktos im powiedział ze mozna jedną puche kupic na cykl ale trzeba do tego jeszcze mono dokupic.pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4257
Aha miałbym do ciebie muzyk jescze jedną prośbe.Mógłbys cos więcej napisać o tym Hyperfusion firmy Peak Performance jak to działa i ile tego na cykl trzeba wziąść i z czym najlepjej mieszać ale chyba nie z mono jak wywnioskowałem z twojej wczesniejszej wypowiedzi :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65
sopelos:
NITRO II JEST DOBRE!!!IDZ Z "URALEM" NA DWÓR BO CI LEJE NA DRZWI.POZDRO HEHE
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
powinno gdzieś być, w kazdym razie reklama z cennikiem była w gazetach.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
Hyperfusion jest mieszanką 10 rodzajów kreatyn, niektórych nawet wczesniej nie było na polskim rynku (np Tri-Creatine-HMB). Wszystkich rodzajów jest po równo po 500 mg w porcji. Jest również monohydrat, ale po takiej dawce zauważalna retencja wody raczej nie występuje. W opakowaniu jest bodajże 240 kapsułek. Niemiecki producent zaleca spożywanie 6 kapsułek dziennie, jednak rozmawiałem z dystrybutorem i on zaleca spożywać 4 kaps w dni nietreningowe i 8 kaps w dni treningowe.

Przy takim dawkowaniu opakowanie wystarczy na około 5 tygodni, a więc na cały cykl. Jak to kreatyne można łączyć z wieloma suplementami np. HMB. Firma Peak Performance wypuściła także produkt o nazwie Vasobolan. Zawiera 14 czy 16 różnych prekursorów tlenku azotu. Można połączyć Hyperfusion z Vasobolanem. Mamy wtedy matrix kreatynowy z matrixem substancji zwiększających pompe. Czyli płączenie praktycznie identyczne jak w Nitro, tyle że jest znacznie więcej rodzajów kreatyn i prekursorów NO i to w większej dawce.

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2006-01-06 08:30:27
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki , witaminy a wysoka hemoglobina i złogi na nerkach ?

Następny temat

Pytanie do cyklu...

electro
Polecane artykuły