Szacuny
3
Napisanych postów
43
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
355
mam gościa na siłce,który ćwiczy 2.5 roku bez przerwy przez 4 razy w tygodniu,takiego maniaka jak on rzadko sie spotyka ale powiem wam,że nie widze u niego przetrenowania,napierdziela ostro,na każdym treningu daje z siebie maksa,może kiedyś zrobi przerwe,wszyscy mu to zalecamy ale narazie rośnie jak na drożdżach
Szacuny
2
Napisanych postów
69
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2229
Tylko tydzien przerwy? Mam taki problem ze wyjeżdżam w ferie w lutym na dwa tygodnie. Akurat pod koniec stycznia konczy mi się ten trening co mam teraz. Więc myslę że pierwsze dwa tygodnie lutego zrobię sobie lekkie cwiczenia 2x3 na kazda grupe, w drugiej połowie lutego wyjeżdżam a potem tydzien jeszcze ten okołowy i dalej zwykły siłowy. A pytanie jest takie ze chyba przy takim rozkładzie nie powinna mi siła jakoś spaść??
Szacuny
5
Napisanych postów
511
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7950
Czyli jak dobrze rozumiem chcesz robić dwa tyg lekkiego treningu potem dwa tyg wolnego potem znów tydz lekkiego i dopiero kolejny cykl? Jak na mój gust za dużo, możesz odczuć spadek formy.
**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.
Szacuny
2
Napisanych postów
69
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2229
No ale wyjechac musze i jakoś musze temu zaradzic. Przecież nie bedę zaczynał poważnego treningu jak zaraz mam wyjeżdżać. Czyli skazany jestem na spadek formy. To może jakies cwiczenia na wyjeździe? Pompki itp - to chyba nigdy nie zaszkodzi.
Szacuny
5
Napisanych postów
511
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7950
Niekoniecznie skazany na spadek... Możesz po prostu przeciągnąć swój plan na te dwa tyg a jak nie to rozpisać sobie jakiś minicykl dwutygodniowy, który utrzyma mięśnie w dobrej formie. Podczas wyjazdu masz wypocząć a nie martwić się o forme mięśni.
A po powrocie od razu w kolejny cykl.
**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.
Szacuny
5
Napisanych postów
511
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
7950
Sen to regeneracja nie możesz go zakłócać Moim zdaniem to powinieneś swój aktualny plan przeciągnąć do samego wyjazdu bo miesiąc regeneracji to za dużo
**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.
Szacuny
2
Napisanych postów
69
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2229
Wyjazd mam dlatego bo są ferie. A to oznacza że te dwa pierwsze tygodnie lutego to mój czas sesji i boję się że zakuwajac, nie spiąc po nocach, ucząc się do egzaminów ( trochę naciagane :p) przeciążam organizm dlatego też tak obstaje przy lekkim treningu. A po za tym jakby trafił mi się egzamin w dniu treningowym to bym go przełozył albo co gorsza odłozył a tak być nie moze. Ale do lutego jeszcze czascoś wymyslę.
Szacuny
0
Napisanych postów
145
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
11278
odpocznij 10-14dni, zadnych cwiczen silowych.
ja tak zrobilem, 2 tygodnie bez cwiczen, a potem okolo 2 tygodni
przygotowania do powrotu (trening troche mniej intensywny niz zwykle)
Szacuny
1
Napisanych postów
310
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
9481
zrob 2 lub nawet 3 tygodnie przerwy czyli zupelnie bez silowni - oslabniesz troche ale powinienes oslabnac by nastepny cykl byl dla miesni szokiem. Potem cykl 8 tygodniowy, po 2 tygodniu wrocisz do formy, a potem 6 tygodni ostrego pakowania i tak w kolko.Pozdrawiam.