SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odpocząć?!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2643
Witam. Ćwicze ok 10 miesięcy(mam 18 lat), w tym ok. 4 miesiące bez przerwy (4 dni w tygodniu)przez te 4 miesiąc ćwiczyłem 2 planami (między którymi nie robiłem przerwy)trening był bardzo regularny, nie opuszczałem. tak się zastanawiam czy nie wziąśc sobie troche wolnego, 1,2 tygodnie. Nie wiem czy to dobrze czy źle wpłynie na mnie. Co polecacie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
Ja bym proponował przez te 1-2 tygodnie robić jakieś 'lekkie' treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
po 6-8 tygodniach cwiczen powinno sie robic z tydzien przerwy a pozniej cwiczyc nowym planem.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Taka przerwa raz na jakiś czas to dobra rzecz jest Ja bym proponował koło 5 dni wolnego od treningów potem tydzień lekkiego treningu i jedziemy z kolejnym cyklem

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
nie dobra ale wrecz konieczna

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a ja nie miałem przerwy od ponad roku

moj cykl regeneracyjny to tydzien lekkich treningów. Dowolne 2 ćwiczenia w 3 seriach z małym obciązeniem. Trening 3x w tygodniu. Podstawowym rozkładem klatka+tric, plecy+bic, nogi+barki.. Mi to jak najbardziej odpowiada.

pzdr

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
No po 4 miechach ostrego pakowania to na pewno A lepiej częściej...

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12646
zalecane sa odpoczynki 1-2 tygodniowe, w tym czasie Nie tylko miesnie odpoczywaja ale i stawy sie regeneruja. Po takiej przerwie nie tylko przyjemniej sie cwiczy ale i efekty tego sa lepsze

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10324
hmm.......
to moze napisze tu o moim problemie
Nie miałem przerwy od ok. 3 miechów i zauważyłem, że od około 3-4tygodni spada mi siła na klacie reszta wszystko normalnie , tylko na klate nie moge zrobić tej ilośći powtórzeń którą robiłem normalnie
noi tak obserwuje jak słabne z tygodnia na tydzień
Może spowodowane jest to tym, że czasem nie udawało mi się pojść 3x w tygodniu na siłke tylko np. 2 to robiłem klata + bic , barki +nogi w jednym tygodniu, a w innym Plecy +tric.
Myślicie, że 2 tygodniowa przerwa mi tu pomoże i będę mógł już wykonać taka ilosć powtórzeń jak przedtem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2643
proszę o więcej wypowiedzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
Gofer (tak ogólnie to gofry są ok - z bitą śmietaną rulezz) jeszcze się zastanawiasz? Jesteś przetrenowany, a w najlepszym wypadku przemęczony. Przerwa konieczna, jaka - zależy od Ciebie. ALbo dwa tyg (ale wtedy zaczyna się spadek siły spowodowany nietrenowaniem) albo np tydz wolnego potem tydz lekkich treningów potem znów tydz wolnego. Po takiej przerwie powinno być ok

**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja górnych mięśni pleców

Następny temat

Czy warto? JAk to podzielić?

WHEY premium