SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SEN -co tu zrobić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4955
tak mi sie jakos przestawilo że musze siedzieć do 4 rano żeby zasnąć wcześniej nie da rady, a mam na 8 rano do szkoly i ciężko mi wstać, a jak wstane i pojde do szkoly to jak wroce do domu to jestem nie przytomny i musze isc spac bo padam i jak wstane to znowu siedze do 4 rano i tak wkółko co tu zrobić żeby normalnie zasnąć koło 23 nawet 24 ale nie o 4-5 rano ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12571
Nie idź spać jak przyjdziesz ze szkoły. Walni se ze 2 kubki kawy i idź spać o około 22:00. Następnego dnia napewno uśniesz normalnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
wrzuć przed snem ZMA, możesz też podratować się herbatką z melisy. Po szkole wskazane jest się zdrzemnąć, tylko nie dłużej niż godzinę bo będziesz zmulony przez resztę dnia. Potem warto wrzucić jakieś cukry proste. A tak w ogóle to nadmierna senność jest jednym z objawów cukrzycy, więc może warto się przebadać...

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
spróbuj ziołowe tabletki HOVA - 2tbl 30 minut przed snem - na dobry początek pomogą !

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
ja bym obstawała przy tym co napisał Bastard. Tylko bez kawy. Rób wszystko zeby nie zasnac, a gwarantuje ci ze o 20 padniesz i rano o 7 bedziesz calkiem wyspany. I wystarczy ci na to przestawienie tylko jeden dzien. pod warunkiem ze nie bedziesz spac po poludniu jak wrócisz ze szkoły. Potem mozesz sobie robic tak jak Kopt pisał, jesli jestes baaaardzo zmeczony po szkole, mozesz sie zdrzemnac, ale nie spac! Nie u wszystkich drzemka jest konieczna, ja np jak sie zdrzemne w ciagu dnia, wieczorem juz nie zasne, wiec sam sobie wypróbuj co jest dobre, oczywiscie jak juz wrócisz do tego normalnego stanu rzeczy.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4955
no i obudzilem sie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie - otarcia stóp

Następny temat

Kłujące skurcze :(

electro
Polecane artykuły