SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cwiczenia korekcyjne - szyja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10895
Witam
Mam taki w sumie problem , bo od tego siedzienia przed kompem troche tak kijowo mam szyje wyciagnieta do przodu.Pewnie kazdy wie OCB , bo wiele osob takich widze:P Mi sie to troche nie podoba i dziwnie wyglada , dlatego jesli ktos zna jakies cwiczenia korekcyjne to prosze o ich podanie , a moze jest jakis dokladny plan na to jak zrobic wy szyja cofnela sie troche ^_^
Slyszalem ,ze trzeba cwiczyc tak aby miesnie w szyji zaczely znowi dzialac bo zanikly:P i dlatego tak jest^_^
Prosze o pomoc , dzieki !

- mafia tadkow niejadkow -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Moze poprostu sie garbisz ?

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10895
nie nie nie: )
Nawet jak sie wyprostuje na maksa to widac wlasnie tak szyja do przodu idzie eh...tego wlasnie bym chcial sie pozbyc cwiczeniami korekcyjnymi:)

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14527
Mięsnie szyji nie zanikły ale uległy rozciągniećiu, Czworoboczny grzbietu i dzwigacz łopatek tez ulegają rozciągnieciu.

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6388
Musialbym zobaczyc twoje zdjecie z profilu, bo tak na sucho to ciezko cos powiedziec. Ale wydaje mi sie jednak sie garbisz, to powoduje wysuniecie do przodu glowy i barkow. Mowidx ze jak sie prostujesz na maxa to tez tak jest? Pewnie nie mozesz juz calkowicie wyprostowac kregoslupa:(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10895
uu kurde.
Nie ma zadnych cwiczen na to ?ehh

- mafia tadkow niejadkow -

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost a trening barkow?

Następny temat

a6weider_co to za cwiczenia?

electro
Polecane artykuły