Witam
Mam taki w sumie problem , bo od tego siedzienia przed kompem troche tak kijowo mam szyje wyciagnieta do przodu.Pewnie kazdy wie OCB , bo wiele osob takich widze:P Mi sie to troche nie podoba i dziwnie wyglada , dlatego jesli ktos zna jakies cwiczenia korekcyjne to prosze o ich podanie , a moze jest jakis dokladny plan na to jak zrobic wy szyja cofnela sie troche ^_^
Slyszalem ,ze trzeba cwiczyc tak aby miesnie w szyji zaczely znowi dzialac bo zanikly:P i dlatego tak jest^_^
Prosze o pomoc , dzieki !
Mam taki w sumie problem , bo od tego siedzienia przed kompem troche tak kijowo mam szyje wyciagnieta do przodu.Pewnie kazdy wie OCB , bo wiele osob takich widze:P Mi sie to troche nie podoba i dziwnie wyglada , dlatego jesli ktos zna jakies cwiczenia korekcyjne to prosze o ich podanie , a moze jest jakis dokladny plan na to jak zrobic wy szyja cofnela sie troche ^_^
Slyszalem ,ze trzeba cwiczyc tak aby miesnie w szyji zaczely znowi dzialac bo zanikly:P i dlatego tak jest^_^
Prosze o pomoc , dzieki !
- mafia tadkow niejadkow
-
Krzysztof Piekarz
