SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

który stack na mase bardziej...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
cwicze z pół roku,
mam diete! Niby przybieram na wadze , ost 3kg, ale nie widze zbyt gdzie to idzie...
ciagle biore carbo i bialko dla uzupelnienia diety.
chodzi mi o to aby mnie przybyło tylko...
a tyle tych nowych matrixow wyszlo
xp,clout,crevolution,cf,cp,ko, storm, i pewnie o wielu zapomnialem
bralem juz Cf + mono efkety jakie byly to byly w sumie,
waze 77kg przy 183cm,
w wyszukiwarce czytalem ze kazdy z tych jest dobry ale jesli chodzi o przyrost to co byscie polecili?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
dieta + ktorykolwiek X 2

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
kup se gainera
opdbij ilosc kcal w diecie o 300-400kcal(gainerem bądz zarciem)

proponuje połączenie
nitrobolon2 + hyperfusion
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38927
Dieta i tylko dieta.
Masz źle ułożoną dlatego nie jesteś zadowolony

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
stary pier..le gainera mialem jednego tpo tylko mi przyszedł tłuszcz na baniaku...zamiast gainera jem Carbo i System protein 80 .
nie mówie ze stoje z waga w miejscu, ostatnio po konsultacji z takim typem z forum zmienilem diete i w miechu przyszło mi 3.5kg tylko nie wiem gdzie to poszło:P:P

co to jest hyperfusion?
aha juz zobaczylem w wyszukiwarce... a moze połączyć to z KO?


Zmieniony przez - kscman w dniu 2005-11-08 14:00:13
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STAWY, CHRZASTKI, SCIEGNA --> pomocne suple

Następny temat

nowy SP 80

electro
Polecane artykuły