SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ćwiczenia nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1384
siema mam pytanie czy jeżeli stystematycznie biegam na treningach 3 razy w tygodniu(gram w kosza i ręczno) musze jeszcze oddzielnie trenować mięśnie nóg na siłce???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
cholera wie.
ja bym ćwiczył.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7458
zalezy w jaki masz cel. Jesli chcesz tylko do biegania nogi miec to nie musisz

Cwiczysz gorne partie czy chcesz tylko nogi?

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1384
cwicze narazie wszystko tylko teraz coraz mniej czasu na ćwiczenia dlatego ten czas z ćwiczenia nóg chce przeznaczyć na ćwiczenie reszty (góry)a co do pytania nie chce żeby się zabardzo nogi od reszty sie zabardzo różniły bo jak rozwój nóg się zatrzyma to później trudno nadrobić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7458
a wiec cwicz nogi

napewno w tygodniu znajdziesz z 30 min czasu na nogi

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Nie boj nic , wysilek na silownie jest troszke innym niz bieganie czy skakanie, cwicz na silowni nogi rowniez ,nie musisz ich maxymalnie meczyc ale pocwiczyc trzeba

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Nie boj nic , wysilek na silownie jest troszke innym niz bieganie czy skakanie, cwicz na silowni nogi rowniez ,nie musisz ich maxymalnie meczyc ale pocwiczyc trzeba

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań

Następny temat

Pomozcie prosze, całkiem "zielonej" w tych sprawach, dziewczynie..

electro
Polecane artykuły