. Jak zapobieć lub leczyć tą grype ???? zwykłe witaminki i gruby ubiór hyba tu nie pomoże......
Zbilża sie zima, i okres grypowy. Jak zapobiec lub leczyć grype żołądkową. Mój kolega podczas cyklu kreatynowego zachorować w zewszłym roku , ból żołądka, rozwolnienie w niektórych wypadkach wymioty. Chłopak w 2tyg. zchudł prawie 10kg
. Jak zapobieć lub leczyć tą grype ???? zwykłe witaminki i gruby ubiór hyba tu nie pomoże...
. Jak zapobieć lub leczyć tą grype ???? zwykłe witaminki i gruby ubiór hyba tu nie pomoże...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
To że nie czujesz dolegliwości tonie znaczy że wszystko ok , organizm jest osłabiony i daj sobie spokojnie jeszcze kilka dni przerwy od treningów i suplementacji.
1
...
****a mialem to niedawno pzrez 2 dni 2 kg spadlo ale nadrobiłem. Masakra to jest. 3/4 siłowni zachorowalo!
"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger
...
teoretycznie nima czegoś takiego jak "grypa żołądkowa"
jest to następstwo działania wszelakich mediatorów związanych z atakiem drobnoustrojów na nasz organizm (wirusy)
co do leczenia - koniecznie leżeć w łóżku !! uzupełniać płyny , stosować lekką dietę (+suplementacja witamin) i leczenie objawowe ! niestety organizm sam musi zwlczyć chorobę !
jest to następstwo działania wszelakich mediatorów związanych z atakiem drobnoustrojów na nasz organizm (wirusy)
co do leczenia - koniecznie leżeć w łóżku !! uzupełniać płyny , stosować lekką dietę (+suplementacja witamin) i leczenie objawowe ! niestety organizm sam musi zwlczyć chorobę !
XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?
Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
...
straszna jest... lecz na szczscie krótka (jeśli lezymy w domku na leczkach)
...niewiesz czy srasz czy chawtasz...........na szczęście niemiłem przyjemności ........
...niewiesz czy srasz czy chawtasz...........na szczęście niemiłem przyjemności ........
wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze
...
ja żygałem i kumple też
"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger
...
powiedzcie mi jakie sa objawy bo ja dzis od rana nic nie jadłem, co jakis czas nasila mi sie bol brzucha raz prawie wyrzygalem, ale jakos mi przeszlo. dorwalo mnie to wczoraj chyba, wieczorem ogladalem telewizje i tak jakos slabo sie czulem ale myslalem ze to skutki kaca (jesli w ogole go mialem bo raczej po przepiciu boli mnie zoladek wlasnie niz glowa i nie bardzo moge jesc). thx z gory i pozdrawiam.
...
takie jak opisujesz a jak nie zygasz to sie ciesz bo ja nienawidze tego robic
"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger
...
caly dzien bylem zamulony nic nie jadlem a jak wypilem herbate to bylo tylko gorzej pod wieczor sie polepszylo zjadlem jablko 2 pomarancze wypilem fervex pomoglo
centralnie sie zaczalem robic glodny ale na noc stwierdzilem ze nie bede nic jadl. za to jutro wszamam se grzenczki na sniadanie mmmm
pozdrawiam.
centralnie sie zaczalem robic glodny ale na noc stwierdzilem ze nie bede nic jadl. za to jutro wszamam se grzenczki na sniadanie mmmm
pozdrawiam....
siemka, ja chyba mam ta grype od wczoraj. po poludniu zaczal mnie bolec brzuch a potem co 2 godziny musialem chodzic do wc i mialem rozwolnienie.w nocy tez ylem 2 razy i chcialo mi sie wymiotowac.teraz od rana boli mnie tylko brzuch i prawie nic nie jadlem.zjadlem tylko kasze manną bo nie chce jesc nic ciezko strawnego.
mam teraz pic duzo wody i brac witaminy??
pomozcie.
mam teraz pic duzo wody i brac witaminy??
pomozcie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz