SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kilka zdjec (nowe na 5str)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13549


Wrzuce 5 albo 6 zdjec, nie mam abona wiecej potrwa to chwile. jak chcecie to oceniajcie juz teraz albo czekajcie jeszcze troche :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
No no ladnie sie zapowida, czekam na reszte fotek wtedy sie wypowiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7648
B.ładna rzeźba fajnie to wyglada może i masa nie jest jakas przerazajaca ale jest dobrze. łap soga duchowego albo wykup mi abonament to ci normalnego soga wrzuce

Hans-"Żydzi! z okazji święta wielkanocy każdy dostanie po jajku"
Żydzi-"Hura!! Hura!!"
Hans-"tym oto metalowym prętem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286


Masz narazie cos odemnie za wlaozona prace
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13549


profilu narazie nie moge zaktualizowac to napisze troche tutaj

waga 83kg
wzrost 182
biceps 38
klatka hmm miesiac temu bylo 112 a teraz nie wiem dokladnie, ale raczej nie wiele wiecej
pas 81
udo 59
lydka 39-40
wyciskanie na klatke w seriach na 105kg 10,8,7,6 powtorzen, na max nie wiem ile
barki 4x8 na 70k, max nie wiem ile
martwy ciag 155kg
przysiady robie tylko na 50kg bo boli mnie kolano jak zakladam wieksze ciezary

jak o czyms zapomnialem to dopisze
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
kabel 38 ? wygląda na więcej


elegancko

staż ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13549


nie wiem czy wyglada na wiecej ale jest tylko 38
staż: zaczalem 3 lata temu, ale mialem duzo długich przerw z różnych powodów. łącznie treningu okolo 2lata
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13549


aha zapomnialem dopisac, przez wiekszość czasu nie miałem żadnej diery, dopiero pod koniec zimy i na wiosne tego roku prowadzilem diete i przytylem wtedy ooklo 10kg. nie bralem narazie zadnych odzywek, dopiero teraz chyba wezme bialko jakies. niczego mocniejszego nie bralem tym bardziej bo nie cwicze po to zeby byc niewiadomo jak wielkim tylko tak dla przyjemnosci chyba :) a poza tym po czyms mocniejszym roznie byc moze potem ze spadkami i zdrowiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13549


tutaj mnie troche stojak zaslonil no ale cos tam widac, chociaz zdjecie nie wyszlo za dobrze :/ tzn nie jest rozmazane tylko ja jakos tak nie wiem co zrobilem :/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13549


no i juz ostatnie, troche tez na nim nie wyszedlem ale nic mi sie chyba nie stanie jak wrzuce teraz jak juz sa wszystkie to mozecie oceniac :) wiem ze nog nie dalem no ale nie ma sie czym chwalic bo jest tylko te 59 bo cwiczyc ich za bardzo nie moge, a poza tymk nie chce tez zeby rosly za duze bo w zadne spodnie sie nie zmieszcze pozniej, a teraz to wogole bede musial odlozyc trening nog bo ostanio jak gralem na wf w noge to mialem drobny wypadek i mi sie zrobil krwiak pod kolanem (na szczescie) i wole wogole nie cwiczyc dopoki do konca nie przejdzie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie moja koleżanke?

Następny temat

16latek do oceny

electro
Polecane artykuły