Szacuny
1
Napisanych postów
89
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
126
czemu zawszde gdy zjem produkty mleczne jak mleko, jogurt, twarog chudy to zatzrymuje wode pod skora, skora sie wysusza i cisninie podskakuje robi mi sie tak cieplo od tej woy pod skora, zaznaczam ze to nie wina laktozy bo w twarogu i jogorcie jej nie ma a samego mleka pije malo, nie mam zadnych biegunek wzdec tylko to zatzrymyanie wody, czy ktos z was ma podobnie?
Szacuny
130
Napisanych postów
8967
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
48014
czemu zawszde gdy zjem produkty mleczne jak mleko, jogurt, twarog chudy to zatzrymuje wode pod skora,A JAK TO ZAUWAZASZ skora sie wysuszaMOZE JESTES PRZEWRAZLIWIONY i cisninie podskakuje robi mi sie tak cieplo JA MAM CZESTO UDERZENIA GORACA od tej woy pod skora, zaznaczam ze to nie wina laktozy bo w twarogu i jogorcie jej nie ma JEST a samego mleka pije malo, nie mam zadnych biegunek wzdec tylko to zatzrymyanie wody, czy ktos z was ma podobnie? IDZ DO LEKARZA I ON ZROBI BADANIA CZY NIE JESTES UCZULONY
Szacuny
130
Napisanych postów
8967
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
48014
trudny przypadek, idz do lekarza!
sachem ale to musialby zjesc mega porcje bialka zeby mu sie goraco zrobilo ja np. jak zjem 200g twarogu to nie czuje ciepla
Szacuny
1
Napisanych postów
89
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
126
znam na tyle swoj organizm ze odrazu to czuje, skora robi sie sucha, ciezej sie oddycha po woda uciaksa z zewnatzr na tkanki,wychodza zyły no i w lutzre widac ze jestem gladszy
Szacuny
138
Napisanych postów
9203
Wiek
45 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
29034
ja u siebie nie zauwazylem niczego podobnego (tzn suchosci skory) nawet po spozyciu pokarmu z ogromna iloscia sodu. na prawde nie wiem co moze byc przyczyna, a jedyny wniosek to wyeliminowac lub ograniczyc te produkty. pozdrawiam i dobranoc!