SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co na 2 cykl ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 779
Jestem po 1 cyklu na mono i jestem bardzo zadowolony. Co możecie mi poradzić na 2 cykl?? Myśle o 2xcELL pUMP czy dalej jechać na mono czy może połączyć mono z cell pump ??i co do tego ??zma??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38624
2x cell pump świetny wybór, ale to już zależy jaką kasą dysponujesz. Równie dobrze 2 cykl może się składać z samego mono i też świetnie podziała to zależy od kasiorki

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
jakie fundusze?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w życiu zrobiłem 3 cykle na mono w następujących odstępach czasowych: 4 tygodnie mono potem 4 tygosie przerwy i potem znowu 4 tygodnie mono i znowu 4 tyogdnie przerwy i tak w kółko aż doszedlem do 3 cyklu. Po pierwszym cyklu miałem maksymalne rezulaty, takie jak reklamuja producenci kreatyny. W drugim cyklu efekty w sile były prawie o połowe mniejsze a w masie żadne. W trzecim już żadne. Za to mój dobry kumpel też stosował mono w dwóch cyklach ale między nimi miał 6 miechów przerwy. I rezulaty tak i w pierwesyzm jak i w drugim był bardzo porównywalne. Dlatego wnioskując po tym zawsze radzę: mono raz jeśli chcesz robic cykle po niewielkich przerwach. Jeżlei chcesz poczekać między kratynami te 6 miechów to możesz drugi raz też mono zastosowac. Taka moja rada.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
cykl powinien trwać minimum 6 tygodni
osobiście moje trwają do 60 dni

przerwa pomiędzy cyklami jeśli trwa tyle co cykl w zupełności wystarcza
skłaniałbym sie nawet do miesiąca przerwy /ale nie krócej/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
w życiu zrobiłem 3 cykle na mono w następujących odstępach czasowych: 4 tygodnie mono potem 4 tygosie przerwy i potem znowu 4 tygodnie mono i znowu 4 tyogdnie przerwy i tak w kółko aż doszedlem do 3 cyklu

trochę imo bez sensu - organizm potrzebooje ok.8 tygodni, aby poziom kreatyny spadł do tego, jaki był przed cyklem; lepiej więc albo stosować kreatynę stale w małych dawkach, albo uzbroić się w cierpliwość i wydłoożyć przerwy między cyklami


cell pump to b.dobry wyboor

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
czy z sensem, czy bez sensu, po prostu tak tak zrobiłem. A czy cykl powinien trwac 4 czy 6 tygodni to zdania są podzielone. Według mnie mono jest jak "laska na jedną noc".

Swoją drogą: zgadzam się z wami co do cell pumpa, b.dobry wybór.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 779
Mam na cyklik:)około 250 zeta to może do 2 puszek cp dołożyc mass xxl 3 kg za 84 zeta i ewentualnie jakieś carbo będzie dobrze ?? i jak możecie to rozpiszcie mi co i jak brać .moge mieszać cp w szejkerze prawda troche głupie pytanie ale musze wszystko wiedzieć dokłądnie :):)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
jak stoisz z dietą skoro pytasz o gainera?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz w szejkerze miesać, a czemu by nie.
chcez gainera? zapomnij o mass xxl. wyierz cos lepszego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 779
Mam kupic 2 duże puchy<665 gr> to nie będzie za dużo ?? i w jakiej ilości wody rozrabiać w 250 ml wody ??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie miejscowe masc

Następny temat

CP 3xdziennie :]

electro
Polecane artykuły