Młodzieżowo - Polska : Niemcy - kulisy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

...
Mam pare refleksji po tym meczu... z którymi chętnie z forumowiczami się podziele i czekam na wasze opinie

Po pierwsze: Paweł "łokieć" Strąk

Za ten atak pana Pawła S. powinni wsadzić za pobicie...
atak z premedytacją Wybił zęby koleśowi za to że ten ogrywał go niemiłosiernie ucząc go przy tym gry na środku pomocy. Ten drwal aż rozcioł sobie łokieć o zęby Lehmana notabene strzelca bramki.

Po drugie i najważniejsze

Grzechy główne TVP

1. Miss Skorupko - Kaczmarek ... ona się do tego nie nadaje... interpretacji wydarzeń na boisku nie da się nauczyć ... tym trzeba się interesowac od dziecka, a nie powiedzieć sobie a nie mam sportu na którym się naprawde znam... to spróbuje sobie piłke pokomentować bo popularna jest
2. Z Miss Scorupco w studiu był w prawdzie były piłkarz (3 lata gry ) obecnie aktor ale jednak to nie ekspert... w studiu powinien być ekspert.
3. Realizator do dupy... większość groźnych akcji było nam dane zobaczyć dopiero na powtórce.
4. Ten mecz został potraktowany za bardzo po macoszemu, a wspaniały niegdyś sportowiec Robert Korzeniowski powinien nieco więcej uwagi poświęcić piłce nożnej a nie tylko LA.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2005-08-16 22:15:30

...
Wielka szkoda że na tak ważnym i atrakcyjnym meczu było tak mało kibiców a w końcówce najgłośniejsi byli juniorzy z BVB którzy przebywają na obozie w trójmieście

El. MME: Niemcy wybili Polakom finały z głowy

Polska przegrała w Gdyni z Niemcami 1:3 (0:1) w spotkaniu grupy szóstej eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Porażka zespołu Władysława Żmudy praktycznie przekreśla jego szanse na awans do przyszłorocznych finałów.

Niemcy, którzy po wtorkowym zwycięstwie zrównali się w tabeli z Anglią, wyprzedzają "biało-czerwonych" już o pięć punktów. Do dalszej fazy eliminacji awansują dwie najlepsze drużyny z grupy.

Początek spotkania należał do Polaków. W 13. minucie bardzo blisko wyprowadzenia naszej drużyny na prowadzenie był Marcin Burkhardt. Pomocnik Legii uderzył mocno zza pola karnego, jednak piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

Pięć minut później z prowadzenia cieszyli się goście. Kuriozalną bramkę zdobył strzałem z narożnika boiska David Odonkor.

W 36. minucie "biało-czerwoni" mieli doskonałą sytuację do wyrównania. Sam na sam z niemieckim bramkarzem znalazł się Paweł Brożek, jednak zmiennik Olivera Kahna w Bayernie Monachium, Michael Rensing, wygrał ten pojedynek.

Jeszcze bliżej szczęścia byli Polacy cztery minuty po zmianie stron. Dwukrotnie groźnie strzelał Sebastian Szałachowski, jednak za pierwszym razem na wysokości zadania stanął Rensing, a po chwili Niemcom pomogła poprzeczka.

W 55. minucie "biało-czerwoni" wreszcie trafili do siatki. Prostopadłe podanie Szałachowskiego zamienił na bramkę Paweł Brożek, zdobywając swoją siódmą bramkę w eliminacjach MME.

Radość Polaków z wyrównującego gola trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Łukasz Szukała sfaulował w polu karnym Stefana Kiesslinga, a "jedenastkę" pewnie wykorzystał Matthias Lehmann.

W 72. minucie "biało-czerwonych" pogrążył Mike Hanke, który bez problemu ograł Szukałę i nie dał szans Łukaszowi Fabiańskiemu.

Polska - Niemcy 1:3 (0:1)
Bramki: Paweł Brożek (55 min.) - Odonkor (18 min.), Lehmann (56 min. - karny), Hanke (72 min.)

Żółte kartki: Gregorek - Schulz.
Sędziował: Cem Papila (Turcja).
Widzów: 2 000.

Polska: Łukasz Fabiański - Grzegorz Wojtkowiak, Łukasz Szukała, Jakub Rzeźniczak, Błażej Telichowski - Sebastian Szałachowski, Paweł Strąk (75 min. - Marcin Klatt), Marcin Burkhardt (81 min. - Mariusz Zganiacz), Piotr Brożek (64 min. - Paweł Sasin) - Paweł Brożek, Karol Gregorek;

Niemcy: Michael Rensing - Moritz Volz, Lukas Sinkiewicz, Marvin Matip, Christian Schulz - Sascha Riether, Matthias Lehmann (64 min. - Karsten Fischer) - David Odonkor (82 min. - Patrick Helmes), Stefan Kiessling (60 min. - Piotr Trochowski), Marcell Jansen - Mike Hanke.

Onet

...
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556