SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nocny tryb zycia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1882
Czy to prawda, ze siedzenie do rana 5:00 i wstawanie o 13:00 (w okresie wakacji w roku szkolnym nie) i jedzenie pozno w nocy moze spowodowac problemy zdrowotne takie jak np. wrzody na zaladku? Slyszalem cos o przestawieniu zegara biologicznego, co wlasnie moze byc niebezpieczne, czy to prawda?

Zmieniony przez - pheu w dniu 2005-07-22 03:36:35

JP.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18713
bez przesady
co prawda lepiej iść spać wcześniej - niby organizm się lepiej regeneruje itp
ale np ja codziennie chodzę spać 2-3 w nocy i wstaje około 8-10

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1882
aha
a wlasnie, czy da sie przestawic organizm tak by dawka snu byla nieco mniejsza? Ja spie srednio 9h dziennie , czy jesli zaczne wstawac szybciej i sen bedzie trwal gdzies 6-7 godzin czy po czasie moge do tego przywyknac ?

JP.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 127 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4986
Gdzieś czytałem ze mozna właśnie skrócić tą dawke snu, ale najlepiej rób to systematycznie to znaczy każdego dnia chodz spac 15 minut później albo wstawaj 15 minut wcześniej. Jak bedziesz np spał 6 godzin i bedziesz sie czul wypoczęty to luzik. I lepiej sie położyć spać wcześniej i wstać wcześniej niż na odwrót.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10935
ty sie przejmujesz takim zegarem biolgicznymja w wakacje pracuje systemem 3 brtdadowym 1 tydzien od 6-14 nastepny od14-22 i nastepny od 22-6 i odnowa ale to jest**** w roku skplny na 4 brygadw 3dni 6-14 2 dni 14-22 dwa dni 22-6 pracujesz 7 dni pod zad i masz 2 dni wolnego to jest dopiero rozregulowanie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPORT A CHOROBY SERCA

Następny temat

SPANIE

electro
Polecane artykuły