mam pytanie..czy moge KO wziasc na swoj drugi cykl kratyny?? czy moze napierw wziasc jakos słabo np. Cell pump
...
a tak nawiasem czy ktos spodziewa sie kolosalnej roznicy w efektach po ko a np cp?
czy uwazacie ze roznica bedzie porazająca?
czy uwazacie ze roznica bedzie porazająca?
...
Bull: widoczna to będzie odpowiednie słowo... ale czy porażająca?
Ale wynik końcowy pi razy drzwi ten sam
Ale wynik końcowy pi razy drzwi ten sam

Smerfujący Moderator
...
A teraz prosze zdefiniuj mi określenia "mocna" i "słaba" kreatyna
..
..Smerfujący Moderator
...
no mono chyba nalezy do tych słabszych a cell pump i inne jabczany do sredniaków a xpandy KO i inne do najlepszych
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Omega3 - Olimp... dawkowanie
Następny temat