SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>Knockout< zapowiedz Olimpa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
sorry taz hjesteśmy na bani.
Pogadmy jak sie wyśpimy.
pa.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
EEE tam chłopak sie postarał , i za to dostał soga odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
On zawsze się stara.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Tazoo... jedni się trują nikotyną a inni glikocjaminą... to tak żartem żebyś dał sobie spokój z tą krucjatą i poczuciem bezkrytycyzmu...
moim zdaniem albo masz cel w straszeniu ludzi albo poprostu panikujesz, no albo jesteś nadgorliwym urzędnikiem... tego nie wiem i wiedzieć raczej nie chcę, było już wiele substancji które zachwalano a okazały się niezbyt zdrowe i było też niemało które uważano za trucizny a okazywało się odwrotnie...
wyjmując choćby to, że niby zmieniają się rodzaje włókien mięśniowych to jest dla mnie totalny absurd bo z tego co mi wiadomo u ludzi takie reakcje nie zachodzą, no może u szczurów tak, no ale jak w takim kontekście przenieść resztę tych wniosków na człowieka i w nie uwierzyć...?
więc jak to jest dokładnie Tazooo....

i tak na marginesie martwi mnie jedna rzecz, że dość nagminną przaktyką jest odsyłanie do linków i to zagrznicznych/PRZECIEŻ POLACY NIE GĘSI I SWÓJ JĘZYK MAJĄ/ bo przecież ja jeśli mam polemizować to z osobą która np. w tym przypadku twierdzi, że rzuca grochem o ścianę a nie z jakiś profesorkiem który robi eksperymenty na szczurach...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
No dobrze,

Koniec teorii. Kto to bral i jak to dziala ?

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13487
ja biore od wczoraj ale jako ze dni nietreningowe bralem po 1 porcji dziennie..dzialania nie czuc ale smakowo kiszka taki ester(jak ktos probowal z fasta)zalany sokiem pomaranczowym

stary ale żwawy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to ze źle smakuje to akurat bardzxo duży plus produktu.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
generalnie kreatyna ma dzialac a nie smakowac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13487
a nie moze dzialac i smakowac??jak np xpand?

stary ale żwawy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega3 - Olimp... dawkowanie

Następny temat

odżywki na mase do 150zl

WHEY premium