SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>Knockout< zapowiedz Olimpa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mówili, że podadzą jak supel wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ziper nie jesteś sam
Ale fakt faktem podobnie jak Apokalipsa zauwazyłem, że civic lubi czasem zamiszać bez szczególnego powodu (np. post o gainerach)
myślę, że ten post trzeba skasować chyba, że autor wyjaśni ło co biega

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2005-05-31 11:54:23

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2257
jak wyjdzie jedną puche będe musiał kupić
Dla mnie to już nałóg
cZasem kupuje suple i stosoją po to żeby je mieć iczekają na odpowni moment
to już chyba choroba:P

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
pisze o nowym produkcie TAK PO PROSTU jak kazdy inny temat na tym forum. Nie trzeba tutaj chyba glosic wynalezienia bomby aby cos pisac.....Dla tych co nie wiedza dlaczego? i po co? polecam przejrzenie wiekszosci tematow w rodzaju "czy bede puszczal baki jak zjem 1,5 g proszku OMO zamiast 1,4 g"
Nic nikomu na sile nie udowadniam tylko nie cierpie bzdetow szablonow i stereotypow dlatego niektore moje texty moga byc odbierane "inaczej". Tak to juz jest - szara masa, szare zdanie i konformizm jeszcze nic na swiecie nie zwojowaly i gledzenie oklepanych tekxtow i swiadomosc stadna to wstecznictwo:)

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Civic, chodzi tu raczej o to, że czasem ma się wrażenie, że nie do końca przemyślane są twoje tematy i nie do końca chyba sam zdajesz sobie z tego sprawę, takie przynajmniej odnoszę czasem wrażenie, może mylne, ale takie mam odczucia, jak sie mylę to mnie popraw...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 331
Czy ja odnosze bledne wrazanie, czy dobrze mi sie zdaje, ze apokalipsa pojawia sie wszedzie tam i w zasadzie tylko tam, gdzie poruszany jest temat odzywek z Olimpu i snuje rozwazania w stylu "o wyzszosci serka waniliowego nad waniliowo - czekoloadowym", czyli Olimp kontra reszta swiata, przy czym oczywiscie Olimp jest the best.
Sorry, apokalipsa, ale terkoczesz jak nakrecona katarynka. W zasadzie z gory wiadomo co napiszesz, czyli ze Olimp jest the best. Czasem tylko wtracisz jakies ciekawe spostrzezenia, wykraczajace poza "szblonowe" powtarzanie w kolko frazesow o Olimpie

The best supplement is a cup of Starbucks coffe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
jakby tobie tez za to placile to tez bys chwalil. ja go rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Starbuck, ja sie pojawiam tak gdzie chcę, gdzie mam ochotę się pojawić, ciebie widzę boli słowo Olimp z jakiegoś powodu, możesz wylać swoje żale jeśli chcesz... więc dobrze by było żebyś nie pisał w ten sposób jeśli nie masz jakiegoś konkretnego ale... bo po co pisać takie brednie...
Adrian, ale ty to już przebiłeś tym zdaniem wszystkie bzdury całego świata...
ps.
jeśli będzie wojna znowu to zaznaczam, że nie ja ją wywołałem, ale tych dwóch którzy jeśli nie podadzą jakichś dowodów na poparcie swoich słów/konkretnych i rzeczowych/ będą tylko nędznymi oszczercami...
bo jak narazie to tylko albo i aż pomówienia...
pozdrawiam!

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-06-03 20:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 331
Eeeee tam apokalipsa, no hard feelings, ale przyznasz chyba, ze twoja fascynacja Olimpem wykracza poza ramy egzaltacji zwyklego zjadacza chleba.

No peace, no war, just stay in core.

Dla mnie i tak the best bedzie ice frapuccino carmel with cream, venty size. Szkoda tylko, ze w Starbucksie przestali dodawac power powder na zyczenie, bo teraz wszyscy dostali w Stanach zajoba na punckie low carb diet.

The best supplement is a cup of Starbucks coffe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie no... moze dobrze to ująłeś bo pewien rodzaj powiedzmy to fascynacji pewnie i jest ale nie mozna pisać, że coś naginam pod cokolwiek, nawet co bardziej wnikliwe oko zauważy że staram sie stronić od polecania wprost czegokolwiek, no ale tego do końca nie można się ustrzec, ja bardzo lubie pisać ogólnie w miarę moich mozliwości o działaniu poszczególnych substancji, no ale jak staram sie wyjaśniać jak i czemu działa np. hmb bez jakichkolwiek dywagacji w stosunku do jakichkolwiek producentów tego supla to i tak niejeden przyjmuje to jako poryw fascynacji Olimpem... czego przyznam się szczerze do końca nie rozumiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega3 - Olimp... dawkowanie

Następny temat

odżywki na mase do 150zl

WHEY premium