Szacuny
3
Napisanych postów
158
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1613
Chce sobie ulozyc wedlug tego arkusza diete........normalnie gubie sie wtym wszystkim a z tego arkusza duzo rozumiem po wpisaniu odp parametrow ale mam pytanie czy dobrze oblicza moje zapotrzebowanie. Prosze o pomoc http://www.kulturystyka.pl/artykul6/