SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomoc w rozplanowaniu rocznym suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10643
Witam panow i prosze o pomoc przy układaniu suplemenatacji.
Mianowicie chce wystartowac we wrzesniu z suplementacja.Myslałem o zrobieniu do marca ,kwietnia cyklow z Cell pump+mono,pozniej z samym mono poleciec suplementacje stała a na koniec 6 tyg cykl Dąbka oparty na preparatach ziołowych.Moze pomozecie mi to rozplanowac tak zeby wszystko dało jak najlepszy efekt?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
zrob tak :
( ok 7-8 tyg) cykl mono- cell pump
potem
(7-8tyg) cykl dabka
potem
(8-12tyg )x-pand, lub knockaut+ etyl kreatyny
potem
znowu cykl dabka
powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10643
jakas przerwe stosowac miedzy tymi cyklami?
opcja z xpandem troche za droga dla mnie.Moze jakies inne sugestie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
a ile kolega ma na wydanie na roczną suplementacjie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10643
nie wiem jaka kwota bede dysponował ale nie za duzo .Na xpandy mnie nie stac raczej.Moze 500 zł uzbieram moze wiecej:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
to postaw na CR
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10643
a suplementacja stała kreatyna nie przejdzie?bede gorsze wyniki?
Ile pusze potrzebuje cell pump i crevolution na poszczegolne cykle i prosze o podsumowanie jak to ma wygladac
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
pewnie, że przejdzie

Crevolution w dawkach 5g dziennie i styka
pozesz podzielić na 2,5 po przednudzniu i po lub lrzed treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10643
szoho a jak ty bys to wszystko rozplanował zeby były najlepsze rezultaty?
Cell pump +mono,cykl dabka,crevolution lub zwykła kreatyna w zaleznosci od funduszy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
zagadaj do mniena gg
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie sa testy bialka

Następny temat

Co mam wziąć?

electro
Polecane artykuły