Witam panow i prosze o pomoc przy układaniu suplemenatacji.
Mianowicie chce wystartowac we wrzesniu z suplementacja.Myslałem o zrobieniu do marca ,kwietnia cyklow z Cell pump+mono,pozniej z samym mono poleciec suplementacje stała a na koniec 6 tyg cykl Dąbka oparty na preparatach ziołowych.Moze pomozecie mi to rozplanowac tak zeby wszystko dało jak najlepszy efekt?
Mianowicie chce wystartowac we wrzesniu z suplementacja.Myslałem o zrobieniu do marca ,kwietnia cyklow z Cell pump+mono,pozniej z samym mono poleciec suplementacje stała a na koniec 6 tyg cykl Dąbka oparty na preparatach ziołowych.Moze pomozecie mi to rozplanowac tak zeby wszystko dało jak najlepszy efekt?
Krzysztof Piekarz