Witam !!
Jak wiadomo za pare dni zaczynaja sie wakacje. Dla zabicia czasu chcialbym zaczac cwiczyc. Mam tutaj na mysli proste ciwczenia z wykozystaniem dwoch hantelek z zdejmowanym obciazeniem max 6,5 kg no ewentualnie jeszcze drazek. Chodzi mi o trenning wszystkich mozliwych gorny partji miesni przy uzyciu wyzej wymienionego sprzetu, (jesli chodzi o sprzet tak tak wiem to nie wiele ale mysle chyba da sie tym troszq pocwiczyc). Kakretnie chodzi mi o tygodniowy plan. (Jakie cwiczenia, na jakie miesnie, ilosc powtorzen.Prosilbym o w miare przystepny jezyk, naprawde jestem kapletnym laikiem).
Mam 17 lat, wzrost 175, Waga 57 kg -(malo bardzo malo, mam bardzo dobra przemiane materji).
Prosze o fachwa pomoc. Pozdrawiam
Jak wiadomo za pare dni zaczynaja sie wakacje. Dla zabicia czasu chcialbym zaczac cwiczyc. Mam tutaj na mysli proste ciwczenia z wykozystaniem dwoch hantelek z zdejmowanym obciazeniem max 6,5 kg no ewentualnie jeszcze drazek. Chodzi mi o trenning wszystkich mozliwych gorny partji miesni przy uzyciu wyzej wymienionego sprzetu, (jesli chodzi o sprzet tak tak wiem to nie wiele ale mysle chyba da sie tym troszq pocwiczyc). Kakretnie chodzi mi o tygodniowy plan. (Jakie cwiczenia, na jakie miesnie, ilosc powtorzen.Prosilbym o w miare przystepny jezyk, naprawde jestem kapletnym laikiem).
Mam 17 lat, wzrost 175, Waga 57 kg -(malo bardzo malo, mam bardzo dobra przemiane materji).
Prosze o fachwa pomoc. Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz