witam ćwicze już jakiś czas wszystko idzie w dobrym kierunku oprucz brzuchu mianowicie zaczyna nieznacznie wyprzedzać do przodu co proponujecie:
OTO MÓJ TRENING:
Poniedziałek wolne
Wtorek wolne
Środa klata+triceps+brzuch
Czwartek wolne
Piątek Plecy+Biceps
Sobota wolne
Niedziela nogi+barki
Co proponujecie moze by jeszcze gdzieś ćwiczyć brzuch a nie pisze dokładnego treningu bo wcześniej był na sfd i jest ok
)
OTO MÓJ TRENING:
Poniedziałek wolne
Wtorek wolne
Środa klata+triceps+brzuch
Czwartek wolne
Piątek Plecy+Biceps
Sobota wolne
Niedziela nogi+barki
Co proponujecie moze by jeszcze gdzieś ćwiczyć brzuch a nie pisze dokładnego treningu bo wcześniej był na sfd i jest ok
)
Krzysztof Piekarz
a jeśli to Ci nie pasuje to proponuje 
