Mam pytanie takie jak w temacie.
Mam egzmainy do szkoły pożarniczej 27 czerwca. Są to biegi na 1000 i 50m i chcialbym się dowiedzieć waszej opini na temat kiedy zacząć regenerować siły na egzaminy. Narazie cały czas trenuje 6 razy w tygodniu (niedziela wolne) no i jeszcze mam całe dwa tygodnie czasu do egzaminów no i nie wiem kiedy zacząć regenerować siły aby na egzaminy mieć najwyższą życiową formę (żeby czuć się luźnie, nie spiętym, rozluźnione mięsnie mieć).
Mam egzmainy do szkoły pożarniczej 27 czerwca. Są to biegi na 1000 i 50m i chcialbym się dowiedzieć waszej opini na temat kiedy zacząć regenerować siły na egzaminy. Narazie cały czas trenuje 6 razy w tygodniu (niedziela wolne) no i jeszcze mam całe dwa tygodnie czasu do egzaminów no i nie wiem kiedy zacząć regenerować siły aby na egzaminy mieć najwyższą życiową formę (żeby czuć się luźnie, nie spiętym, rozluźnione mięsnie mieć).
FiremaN998
Krzysztof Piekarz