SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ból z tylu głowy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8233
moze ktos wytrwa do konca opowiesci

Sprawa wyglada tak:
w pon odkladajac hantle poczulem jakby uklucie z prawej strony z tylu glowy.
wszystko bylo ok do nastepnego treningu. w srode robilem przysiady. w pierwszych 2 seriach znowu to poczulem a przy 2 kolejnych z wiekszym ciezarem jakby cala prawa polkula az nad oko mi pulsowala :(
pozostale cwiczenia - izolowane nie sprawialy bolu.
dzis robilem plecy, chcialem sie podciagac, ale po 1 serii znowu uklucie. przy kolejnych cwiczeniach (wioslowanie, martwy ciag, sciaganie drazka) bylo ok. Ale poraz pierwszy zaczelo mnie bolec w domu. uczylem sie (we wtorek ustny polski:(), poczulem sie senny czulem lekkie pulsowanie ale zasnalem na 30 min. po wstaniu czulem jeszcze z 10 min a pozniej juz ok

dodam ze ciezary byly takie jak zwykle

Czy to moze byc cos powaznego?
Mam nadzieje ze nie bede musial przerywac treningow.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
Witam.

Mam podobny problem jak Wy. Ćwiczę regularnie od maja. W lipcu zrobiłem dwa tygodnie przerwy i aż do końca sierpnia nic się nie działo. Jednak od 10 dni odczuwam silny pulsujący ból z tyłu głowy. Pojawia się on wtedy gdy robię pompki. Po pierwszej serii (20 powtórzeń) nic nie czuję, podczas drugiej lekko jest odczuwalny, a pod czas trzeciej i czwartej jest prawie nie do zniesienia. Szybko mija. Po 10 minutach ból ustaje. Wiecie czym to może być spowodowane? Mała ilość snu, przetrenowanie, nałogi? Jutro zmierzę ciśnienie i zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Prim.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
zluzuj trochę z ciężarami w ćwiczeniach w których zwiększa ci się ciśnienie w czerepie - zeby nie było że masz jakiegoś tętniaka , strzeli i bedziesz tego do końca życia żałował ...
zmierz ciśnienie kilka razy , wcześniej 5 minut odpoczynku
do lekarza zawsze warto się zgłosić ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7859
tak do lekarza bo mozliwe ze masz nadcisnienie z ktorym trening silowy jest b. niebezpieczny !!!!!!!!

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


tylko zmierz cisnieniomierzem mechanicznym! 140/90 jak masz wieksze odstaw ciezary!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18932
zwróc tez uwage na oddech , czesto gdy cwicyz sie na bezdechu/spieciu ból sie pojawia ...

bunchet

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3680
Typie mam TO SAMO !! wyzej zalozylem podobny topic (nie zauwazylem tego) pewnego poniedzialku gdy robilem 12 serie (ostatnia) wyciskajac na klate poczulem straszny bul na czubku glowy i od tamtej pory tak jak ty po 1 seri juz mnie ostro nap*****la baniak . Do lekarza troche nie chce mi sie isc ale jutro pujde do pielegniarki w szkole i zobacze co z tym cisnieniem

-_-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


no to zobacz jestes mlody nie bedziesz mial wiecej niz 140/90 mozesz czwiczyc powyzej przestan
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj brat mial to samo .Ciśnienie mu skakało jak głupie i baniak mu pulsował. Zrobił chłopak przerwe 2 tyg. i zniklo szmaciarstwo nie wiedzieć czemu. Co to było??? C#uj wi do tej pory.......:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8233
zmniejszylem ciezary w tym tyg i narazie jest lepiej / od wczoraj juz tego nie czuje
jutro znowu zaczne normalnie cwiczyc i jak znowu sie zacznie to wtedy juz chyba skocze do lekarza bo w zeszlym tyg nie mialem czasu wogule
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
u lekarza na bank bedzie zawyzone (stres)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pal zioła jeżeli palisz i nie pij i nie bierz piguł albo podobnych wynalazków, ja mam czasami jak siekne extasy i cwicze za 2 dni to mam to samo ale mija
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolana

Następny temat

Duży problem - pękła gumka w prostytutce

electro
Polecane artykuły