SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból z tylu głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Elo mam bol z tytlu glowy od paru tygodni typ bolu taki jakby napieciowy niekiedy wystepuje takie mrowienie pulsowanie
Przyczyna bol prawdopodobnie to wyciskanie na lawce plaskiej planem na poprawe rekordu w wl o 20kg , zla technika mostkowanie opieranie ciezaru na karku szyi glowie
Jak mozna zwalczyc taki bol i czy mam przestac cwiczyc ?
ps. juz nie mostkuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Jutro mam wizyte u neudologa ciekawe co powie o tym napieciu na potylicy gdyz nadcisnienia nie mam czuje tez mrowienie i jak polykam wieksze kesy to mrowienie wystepuje wieksze!!! Mam problem z migdalkami juz 3 miesiace i to moze byc przyczyna stanu zapalnego i ucisku na nerw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
mierzyłeś ciśnienie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Prawdopodobnie ciśnieniowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
cisnienia nie mierzylem ale mam tez problem z gardlem takze moze to byc jakis trop cisnienie bede musial zmierzyc tak czy siak ale nie czuje sie jakos pobudzony zbytnio

biore tabletki z czosnkiem alliofil aspiryne C , po tym czosnku powinno przejsc , nie czuje sie nadpobudzony ale jutro sie przejde zmierzyc cisnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
może to również być ból od kręgosłupa
ale zacznij od sprawdzenia ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Raczej to bedzie bardziej bol od kregoslupa bo z cisinieniem nigdy nie mialem problemow.
Chwilowo nie cwicze juz 3 dzien , trenowalem duzymi ciezarami wiec zmniejsze ciezar i bede robic duzo powtorzen takze jakos bede kombinowal

Jezeli to wada kregoslupa szyjnego to mam robic jakies cwiczenia itd...
mam wizyte na 12 lipca u neurologa takze wszystko wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
zmierzylem cisnienie kolo godziny 12-stej wynioslo 137/74 z tym ze rano kolo 9 wziolem 3 tabletki alliofil czosnku

Cisnienie jeszcze sobie zmierze pozniej badz jutro bo wydaje mi sie ze to jego jest przyczyna , pytanie co brac na obnizenie cisnienia oprucz czosnku i czy moge cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
jak będziesz miał takie ciśnienie ,to nie musisz nic brać -bo to jest prawidłowe ciśnienie
jak będzie w granicy 120-130/80 to będziesz miał prawidłowe ciśnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
wiem ze jest normalne ale wczesniej wziolem 3 tabletki czosnku z tad wnioskuje ze troche zbilo i ze wyzsze nie wyszlo nie wiem pomierze jeszcze sobie i zobaczymy co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99453
mam to samo pulsowanie i mrowienie, nie tylko wystepuje u mnie to podczas treningu silowego, rowniez gdy sie zdenerwuje.

tylko ze ja mam nadcisnienie, i powinienem odczuwac to w okolicach potylicy, a ja mam to na przodzie

a czosnek az tak nie zbija cisnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
u mnie wystepuje w okolicach potylicy i napiecie odczuwam ciagle takze to nie jest ze rano czuje potem nie , mam rowniez problem z gardlem i byc moze bol na glowe promieniuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wydolnością podczas biegu

Następny temat

Co jest z tym małym palcem?

WHEY premium