SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gorączka 37,2C do 37,8 non stop

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 250
Czesc, rozdawać sogów raczej nie moge, ani w żadnym stopniu polepszyć waszych rankingów użytkowników ale jeśli możecie to chociaż odpowiedzcie na to bezinteresownie. Od ok tygodnia mam stan podgorączkowy (nie mija szybko) który powtarza sie co roku mniej więcej w tym samym czasie czyli początek maja. Możliwe że jestem uczulony na jakiś rodzaj pyłków, ale czy to możliwe żeby powodowały u mnie gorączkę. Znacie może jakieś sposoby na obniżenie temperatury, albo przyczyne takiego stanu zdrowia! Jeśli ktoś miał do czynienia z czymś takim i mógłby powiedzieć cokolwiek na ten temat będe wdzięczny. To jest naprawde uporczywe a ja cały czas jestem albo zmęczony albo już tym osłabiony. Do lekarza nie pojde raczej bo po ostatniej wizycie powiedział mi że: "pan już tak ma" - mam sie smiac czy płakać, a może jedno i drugie. Jeszcze raz prosze o pomoc. (Ten głupi podpis to zrobiłem pod wpływem temperatury- dużo wyższej)

||Kolejny skok naprzód||

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 250
Byłem u lekarza zapisała mi przeciwgorączkowe... i tyle ! Przeceż to mi nie mija i nie mija qrwa co ja mam zrobic cały czas jak na haju sie czuje!

||Kolejny skok naprzód||

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 234
Może rzeczywiście uczulenie na coś, albo poprostu zmiania pogody tak na Ciebie działa... A spróbuj to zbijać typowymi, zimnymi okładami. Skoro to jest "normalne" to odradzam wszelkie tabletki na zbicie temp typu paracetamol itp itd.

Ćwicz, ćwicz, bo samo nie urośnie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 250
Nie mija mi już od 4 dni! Ma ktoś może jeszcze jaką radę! Jak pójde jeszcze raz do lekarza znów powie że antybiotyk trzeba.Już mnie tak nimi nafaszerowali że mam dość!!!

||Kolejny skok naprzód||

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12434
Ja tak miałem przez pół roku o operacji wyrostka. Nie wiem czy nie miałeś jakiejś. Najlepiej udaj sie do lekarzyny bo najprędzej ci cos poradzi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
efedryna, clen, sal... jakis termogenik? Suplementujesz sie czyms?

edit: po krotkim namysle uznajde te pytanie za bezsensowne jednak je podtrzymam, w sumie to forum sportowe, moze nie wiesz co lykasz ;)

Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-05-23 20:48:35
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 250
NIe nic nie biore jesli chodzi o suplementy. Wiesz w sumie to bylo dobre pytanie, na każdego różne srodki działają inaczej. A i racja że nie wszyscy wiedzą co łykają.

||Kolejny skok naprzód||

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 250
Ja ******le nikt nie ma zadnego pomysłu!!!

||Kolejny skok naprzód||

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18232
i co dalej masz ta goraczke??:>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 250
taaaa ... i do tego jeszcze te upały ... qrwa wysiadam

||Kolejny skok naprzód||

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24
borelioza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 250
borelioza ..i co? Napisz coś wiecej!

||Kolejny skok naprzód||

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włosy na policzkach.

Następny temat

cienie pod oczami

electro
Polecane artykuły