No więc tak mam 15 lat i zaczynam swoją przygode z siłowniom mam 180 73 kg nigdy wczesniej nie ćwiczyłem... mam troche mięśnie rozbudowane głównie biceps bo pomagałem na wakacjach na wsi dziadkom xD
w bicepsie mam 38 cm reszty nie mieżyłem mięsni i tak zaczołem ćwiczyc 5 razy w tygodniu oto mój harmonogram poniedziałek : biceps(ostry trening) wtorek : Klata ( ostry trening) środa : triceps ( lekki trening czwartek : plecy (średni trening ) piątek : klata ( ostry trening)...
Mam do was prośbe czy dobry mam harmonogram i czy co według was powinnienem zmienić...Diety żadnej nie mam.Chciałbym iść na mase i rzeżbe jednolcześnie jak by sie dało albo żeby choć jedno z drugim jakoś splątać ostatnio zaczołem jeśćdużo bananów i ogólnie owoce...Ambicje mam ogromne i prosze was o rade jak ćwiczyć dobrze klate i biceps tzw. ile seri po ile powtórzeń...Jade na czysto i chciałbym osiągnąć jak najlepsze rezultaty proszę was o pomoc :)
w bicepsie mam 38 cm reszty nie mieżyłem mięsni i tak zaczołem ćwiczyc 5 razy w tygodniu oto mój harmonogram poniedziałek : biceps(ostry trening) wtorek : Klata ( ostry trening) środa : triceps ( lekki trening czwartek : plecy (średni trening ) piątek : klata ( ostry trening)...
Mam do was prośbe czy dobry mam harmonogram i czy co według was powinnienem zmienić...Diety żadnej nie mam.Chciałbym iść na mase i rzeżbe jednolcześnie jak by sie dało albo żeby choć jedno z drugim jakoś splątać ostatnio zaczołem jeśćdużo bananów i ogólnie owoce...Ambicje mam ogromne i prosze was o rade jak ćwiczyć dobrze klate i biceps tzw. ile seri po ile powtórzeń...Jade na czysto i chciałbym osiągnąć jak najlepsze rezultaty proszę was o pomoc :)
Krzysztof Piekarz
.