Witam. Mam cholernie odstające łopatki
Napiszcie mi jak mam cwiczyć, żeby one sie skorygowały (schowały), chudy jestem i mam kompleks ;/
pomocy!!
Napiszcie mi jak mam cwiczyć, żeby one sie skorygowały (schowały), chudy jestem i mam kompleks ;/
pomocy!!
"Narodziny to ból,życie to ból,śmierć to ból"
Krzysztof Piekarz
