SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanko do znawców !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 735
Mam problem. Czy znacie moze jakies dobre metody na to aby wyrównać rozmiat jednego bika z drugm. Bo w jedenj łapie mam ok 1cm mmniej niz w drugiej. I jak cwicze na bika ot w tej co mam mniej mam zakwasy a w tej wiekszej nie mam.
Dzięki z góry.
Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 795
zgodzę sie ze sztangielkami jezeli ktos cwicząc sztangą nie robi tego technicznie ciągnac jedna reką bardziej niz drugą, ale jezeli dopilnujemy techniki i nie przesadzamy z ciężarem to tylko sztanga.

życie to nie je bajka

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
WYSZUKIWARKA (na górze, po prawej - "Szukaj") - wpisz dysproporcja

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
1. technika
2. zmniejsz ciężar
3. rób po tyle samo powtorzen na jedna i druga reke i zaczynaj od słabszej
4. ćwicz przed lustrem
5. uzywaj sztangielek

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5699
Proponuję Ci nie ćwiczyć więcej na drugą ręke, równomiernie obie. Często bywa tak że dysproporcja się z czasem wyrównuje. Napisz jaka to jest dysproporcja, ja osobiście mam również nie wielką.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23953
dokładnie, popieram poprzedników

ale bron boże nie kombinuj z ciezarem - znam takich asów, którzy przez dysproporcje w klatce - zakładali rózny ciezar na strony sztangi...

ćwicz równomiernie, przed lustrem - skup sie na technice i spinaniu obu bicepsów rownomiernie - z czasem sie wyrówna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 735
no to jest ok 1 cm w lewej jest więcej niz w prawej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5699
No to stary, nie przejmuj się , nie ma powódów do obaw , z czasem się wyrówna.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 735
No myślę ze tak.
Dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Taka dysproporcja to norma - ja tez tak mam i nigdy sobie tym nie zawracalem glowy

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 795
zrezygnuj ze sztangielek, tylko sztangi, bedziesz miał pewność ze oba mięśnie pracują jednakowo i powinny sie z czasem wyrównać. różnice wynikają z tego ze jesteśmy lewo- lub prawo- ręczni i jedna reka częsciej jest uzywana od drugiej.

życie to nie je bajka

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Wg mnie jesli juz chcemy pracowac nad wyrownaniem dysproporcji wlasnie powinnismy przerzucic sie na sztangielki.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skok

Następny temat

Szybkie spalanie tłuszczyku...

electro
Polecane artykuły