SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

od pazdziernika do kwietnia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 112 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1171


nie beede sie chwalil rozmiarami bo szerze ich nie sprawdzałem ale jakos miesiac temu badałem bica i jest 34cm. Jak widać z nazwy tematu cwicze od pazdzienika do kwietania (teraz trez cwicze ale nie robilem fotek)

Nie ma lipy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 112 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1171
z masa bede sie starał jak mogl ale niczego nie obiecuje:D bo ja jestem lekkoatletom hehe i nie moge zbytnio masiasty. Postepy silowe z pazdziernika do kwietnia sa widoczne, wizualenie tez znacznie sie polepszyło

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak minie 10 okresow "pazdziernik-kwiecien" to pokazz foty

oraz do kwietnia? to w maju juz nie cwiczyles? lol?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1509
chudo bardzo chudo moim zdaniem:) a zaraz zaraz fotka jest po redukcji?? tak?? i wczesniej miałes 34 a teraz ile?? hehehe nie no chudo nic ciekawego:P a jakis staz??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 112 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1171


zdjatka z przodu

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 112 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1171


kolejne zdjątko

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3938
Kościsto. Słabo barki masz wyrobione. Klata tez nie za specjalna. Też mam 34 w łapce ale troche lepiej to u mnie wyglada. Ogolnie za chudy jestes, musisz wiecej masy nabrać

Kiss my ass motherf***er

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 112 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1171


staz nie jest za ciekawy poniewaz trenuje od pazdziernika do teraz, nic nie biore zadnych odzywek niczego nie mam zadnj diety ale syfy na plecach mam kurcze nie wiem skad moze to normalne bo bracki tez ma.
a jezeli chodzi o mase to jestem leciutki waze 70kg a przed silka mialem 65:D hehehe
strzasznie mnie meczy czekanie na mozliwosc wysałania forty mam ich 32 a właduje na forum tylko prae bo mnie troszke irytuje to czekanie

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13551
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3938
Troche niesymetryczną klate masz. Rób wyciskanie sztangielkami.

Kiss my ass motherf***er

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ale naprawde nie musisz dawac 32 fot. slabo jest. wroc za rok, albo za 2 lata
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3938
Weź zacznij robic miesnie brzucha, najlepiej staraj sie cwiczyc zębate zeby jakos te zebra pozakrywać. Troche motyle też masz niesymetryczne jak tak kikam

Kiss my ass motherf***er

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny nowicjusz na forum :)

Następny temat

Do oceny

electro
Polecane artykuły