zmieniam kompa wiec mam do sprzedania takei oto skladniki:
Celeron 400 mhz+plyta glowna z zintegrowana karta grafiki(4mb) i muzyki+dysk twardy 4,3Gb +128 sdram
w sam raz do netu,filmy i mecze w slabszej jakosci tez mozna ogladac,takze jako serwer moze byc itp
cena 160 zlotych!!!!!!!!!
Celeron 400 mhz+plyta glowna z zintegrowana karta grafiki(4mb) i muzyki+dysk twardy 4,3Gb +128 sdram
w sam raz do netu,filmy i mecze w slabszej jakosci tez mozna ogladac,takze jako serwer moze byc itp
cena 160 zlotych!!!!!!!!!
Krzysztof Piekarz
