Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Cześć właśnie rozpocząłem cyklik odtłuszczający 15mg efedr.+ 80-100mg kofeiny dziennie, docelowo 45mg ef+240-300mg kof.
Mam takie pytanko jakie pierwiastki i witaminy do tego i w jakich dawkach ?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Napiszę coś o sobie będzie wam łatwiej napisać dawkowanie.
178cm wzrostu, 87kg wagi, 25lat, 2lata stażu na siłowni(teraz, kiedyś chodziłem nieregularnie ok. 2lat)żadnych cyklów SAA
w cyklu na siłę ważyłem 90kg, klatka rekord 140, przysiady 150, martwy ciąg 180, zza karku 3x95.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jakbyś mógł podaj przybliżoną cenę, oraz skład jednej tabletki.
do 3 posiłków jem surówkę (zależy od dnia najczęściej pomidory, marchewkę, ogórki, cebulka, rzodkiewki) oraz 2 średnie jabłka dziennie.