witam po raz pierwszy i stąd ew sorry za błędy jakie popełnie
poza merytorycznie świetnym serwisem to co tu jest fajne to poczucie humoru i a propos tego humoru mam pytanie :
czy ktoś cos mógłby powiedzieć o GIANCIE SILVA chyba najprzystojniejszym
zawodniku walczącym w MMA- ten facet i ten jego styl walki "wiatraki" robią świetne wrażenie zobaczcie koniecznie jeśli tego nie widzieliście - pośmiejecie się - jak co to kurde nie pamiętam gdzie i kiedy walczył ale to widziałem
poza merytorycznie świetnym serwisem to co tu jest fajne to poczucie humoru i a propos tego humoru mam pytanie :
czy ktoś cos mógłby powiedzieć o GIANCIE SILVA chyba najprzystojniejszym
zawodniku walczącym w MMA- ten facet i ten jego styl walki "wiatraki" robią świetne wrażenie zobaczcie koniecznie jeśli tego nie widzieliście - pośmiejecie się - jak co to kurde nie pamiętam gdzie i kiedy walczył ale to widziałem
Krzysztof Piekarz
), potem wziął się za zapasy i uczestniczył nawet w Olimpiadzie w 1992 w Barcelonie. W MMA niestety jak do tej pory wiele nie osiągnął - 4 porażki z Herringiem, Ogawą, Sugiurą i Choi'em, zwycięstwo z innym freakiem - Sentoryu. 