SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SMP - podróbka czy też nie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
kupilem 6 kg super mas prof.(hi tec) takei pytanie wlasnie wypilem peirwszy raz i czy wam tez tak dziwnie sie to miesza ze pozostaje takie osad na dnie jakby w postaci piasku??(takie drobniutkie grudki)wogole sa jakies dziwne drobniutkie kuleczki w tym wyczuwalne:/az sie boje ze dostalem wała.opakowanie jest jakies dziwne bo czarne na etykietce pisze samo "super mass"smak bananowy.kupilem to w sklepie ktory w sumie juz od lat jest na krakowskim rynku(na czarnowiejskiej - moze ktos z kraka kojarzy)tyle ze cena mi tu nie bardzo pasuje bo normalnie ma po 90 zl a ze kupilem dwa opakowania to wytargowalem na 150zl za dwa.co o tym sadzicice?? prosze o pomoc. z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
OK DZIEki adrian.To mi sie podoba konkretne odpowiedzi a nei jakies glupie docinki ktore nic nie wnosza.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4925
hmmm ta fota nad Twoim nickiem fajne cycuszki

DUDEK DANCE RULEZ!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
no wiem ze fajne ( w koncu sam je zrobiłem) ale co sadzisz o tych gainerachh
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
no prosze was o pomoc co o tym sadzicie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
no wlasnie wypilem kolejna dawke - tego sie nie da pic na dnie jest jakis osad to wszystko mi zalatuje jakims owsem!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
A jakie to ma białko? pszenice? jak pszenice to normalne, że osad jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1126
Ten osad na dnie, to czasem jest barwnik dodawany do odzywki.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949


no bialko jest miedzy innymi pszeniczne do tego jeszcze w skladnie tu pisze ze jest jakies ekstrudowane ziarno owsa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949


to zdjecie z gory to wlasnie to cos co kupilem a tu wklejam skład tego czegoś.wiec jak sadzicie moze to byc podroba??
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
dlaczego miałaby być to podróba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
uważam tak jak tomot białko pszeniczne pozostawia osad. Po 3d ciężko było mi domyć shakera

Nie pękaj to nie podróba
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC POTRZEBNA OD ZARAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

prosze o rade - suple, odzywki, dieta, trening!!

electro
Polecane artykuły