na siłowni w Agatce na ul. Popiełuszki. Nazwa klubu "Corio" czy jakoś tak.
Czy ktoś się orientuje co to za klub i kto prowadzi tam treningi?
Ilość wyświetleń tematu: 11782
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Ale nie wiem, kto tam jest trenerem, wiec nie wiem, na jakim poziomie sa treningi. Najlepiej sam przejdz i popatrz jak to wszytsko wyglada.
Pozdrawiam.Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...
Moj dziennik crossfit:
http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html
JAK TRENUJESZ TAK WALCZYSZ
>>SZKOŁA SZTUK WALK<<
>>>ROBERTA KARPIŃSKIEGO<<<
>>>>>>>>>> ŁÓDŹ <<<<<<<<<<<
JAK TRENUJESZ TAK WALCZYSZ
>>SZKOŁA SZTUK WALK<<
>>>ROBERTA KARPIŃSKIEGO<<<
>>>>>>>>>> ŁÓDŹ <<<<<<<<<<<
Wojciech Adamusik
JAK TRENUJESZ TAK WALCZYSZ
>>SZKOŁA SZTUK WALK<<
>>>ROBERTA KARPIŃSKIEGO<<<
>>>>>>>>>> ŁÓDŹ <<<<<<<<<<<
Wojciech Adamusik
, na Lanowej tez mialem przyjemnosc trenowac, nawet nieco dluzej, ale glownie u Macka Gawronskiego.
Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły