I pytanko ile gram tych cukrów prostych po treningu? Przeczytalem tutaj o fajnym napoju (woda + miód + cytryna) - nadaje się coś takiego? Czy lepiej kupic carbo?
Dzięki za pomoc i pozdrawiam!
Ilość wyświetleń tematu: 1943
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL" 

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL" 
Dextroza to praktycznie to samo co glukoza,tylko ze jest drozsze,więc po co przepłacac?

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL" 
Beatus, qui prodest, quibus potest
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły