Niech Olimp i Bx Zrobi coś z tymi zakichanymi miarkami do nakładania, bo mi się właśnie połamała miarka od gainera Bx:[ Teraz łyżka będe muisał nakładać... Żeby nie było to sę stało przy normalnej eksploatacji:D, tak po prostu, nawet nie wiem dlaczego...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Proste, że każdy by chciał, ale ja jestem szczególną osoba i tylko ja na nie zasłużyłem
... Dostałem 5, ale identyczne jak poprzednie, zreszta to mało istotne, nawet jak bym dostał plastikową jednorazową łyżke
, to i tak juz coś...

... Dostałem 5, ale identyczne jak poprzednie, zreszta to mało istotne, nawet jak bym dostał plastikową jednorazową łyżke
, to i tak juz coś......
Tragedyyyja
Nie no. Mojemu koledze ostatnio od CellPumpa sie zlamala. Ale nie plakal...
Nie no. Mojemu koledze ostatnio od CellPumpa sie zlamala. Ale nie plakal...
-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
...
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Prześlij nam swój adres PRIVEM wyślemy komplet miarek .
Miarki w ciągu najbliższego czasu będą wymieniane.
olimp labs.
Prześlij nam swój adres PRIVEM wyślemy komplet miarek .
Miarki w ciągu najbliższego czasu będą wymieniane.
olimp labs.
...
oo to dobrze ja juz powoli sie przzywczajam do tych miarek ale co do miarek w creafusion te są trgiczne
...
No jak to prawdziwi twardziele...
Miarki powinny byc z zelaza
Zmieniony przez - Cichy-Figa w dniu 2005-03-25 12:19:55
Miarki powinny byc z zelaza
Zmieniony przez - Cichy-Figa w dniu 2005-03-25 12:19:55
-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
...
Dostane komplet miarek?? Nie wierze, to jakaś wkrętka... Wyśle adres, a ktos przyjdzie da mi kwiaty i powie: MAMY CIE!! Oglądam telewizje, nie dam się wkręcić:D... Ale jak by nie patrzeć, miarki nie są najlepszej jakości, a ze swoja nie obchodziłem sie szczególnie ostro, zawsze szanuje i dbam o moje miarki:D, więc to raczej nie była moja wina...
PZDR.
PZDR.
...
-"..bo mi się właśnie połamała miarka od gainera Bx:[ Teraz łyżka będe muisał nakładać..."
-" Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wyślemy Ci komplet miarek"
-"a ze swoja nie obchodziłem sie szczególnie ostro, zawsze szanuje i dbam o moje miarki:D"
Buehehe , może ja mam dziwne poczucie humoru ale rozwalila mnie ta wymiana zdań
-" Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wyślemy Ci komplet miarek"
-"a ze swoja nie obchodziłem sie szczególnie ostro, zawsze szanuje i dbam o moje miarki:D"
Buehehe , może ja mam dziwne poczucie humoru ale rozwalila mnie ta wymiana zdań

...
o jejku mnie to strasznie denerwoje ta miarka w Cell Pump odrazu bym ja polamał i wywalił 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz