Zamowilem w sklepie waniliowe a przyszlo czekalodwe i pytanie czy kombinowac i sprzedac.Bo bylem nastawiany na waniliowe, a czekoladowe uwazacie ze tez jest dobre?
--==Masa ponad wszystko!!!==--
Ilość wyświetleń tematu: 7186
--==Masa ponad wszystko!!!==--
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
przelezalem (czekajac na kompa) 30 minut patrzac sie w jeden drobny szczegol
DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
Willhelm
oczywiscie nie pilem tego 5kg jak juz, tylko proobowalem, wszystko po czasie sie przejada ... ale jedz, nie kombinuj bo nie ma co...na czekoladowym bedziesz mial takie same efekty jak na waniliowym bez obaw 
Siłownia PROGRES - Bytom.
www.pajacyk.pl
--==Masa ponad wszystko!!!==--
Willhelm
...nie znam sie wiec pytam 
Willhelm
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły