pan_duze_p kozaczysz bo masz abona kurde, w wiekszosci postow ostatnia odpowiedz jest Twojego autorstwa %) ehhh, co te abony z ludzi robia

a Włodar moglby sobie w reprezentacji grac, nie mam nic przeciwko razem z Saganem :D

o wlasnie Golas, jak jeszcze gral w Radomiaku to wymiatal, a teraz to Go nie widze, ze juz NA ZYWO w akcji...

ale przykozaczylem, piszac, ze Go na zywo widzialem

...
Szacuny 11152 Napisanych postów 51607 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiełbowisz się na obrońce zrobił ? O cholera to by mogło perspektywicznie wyglądać na nasza lewą obroną w reprezie. Bo to co Rząsa wyprawia to w ogóle . Pogra dobrze 40 min, a później się Da zobic na najpRostSRzy zwóD.
...
no Kielbek juz jakis czas jest obronca kiedys sie z Poledwica zmienial troche meczu on byl obronca, troche poledwica...Magiera tez sie na obronce przerobil, choc On juz kiedys byl

a tak w ogole to Legia przegrala

Podopieczni Jacka Zielińskiego prowadzili do przerwy już 3:0, a w drugiej połowie stracili aż 4 gole. Dwie bramki dla warszawian zdobył Marek Saganowski. Pierwszą już w 5. minucie, a drugą w 25. gdy wykorzystał rzut karny. Wcześniej, w 15. miuncie gola strzelił Paweł Kaczorowski.

Ukraińcy trzy bramki strzelili w ostatnich 30. minutach, zaraz po tym jak szkoleniowiec Legii dokonał kilku zmian w składzie. Wołyń Łuck zajmuje 4. miejsce w lidze ukraińskiej.

Legia Warszawa - Wołyń Łuck 3:4 (3:0)

Skład Legii: Boruc - Kaczorowski, Djoković, Magiera, Kiełbowicz - Sokołowski II, Vuković, Surma, Smoliński - Włodarczyk, Saganowski.

...
Smolarek powinien już dawno grać w podstawie, a resztę niech systematycznie testuje.

...
chyba zartujecie z Włodarem...od na pusta bramke teraz wcelowac nie może albo sie o piłke przewraca :/