Piszcie tu zabawne sytułacjie jakie słyszaliscie lub byliście świadkami takich akcji
Ja napszykład byłem na meczu KSZO-ARKA mecz był w tym sezonie jeden z zawodników Arki zszedł z boiska i robił siusiu przy wszystkich Kibicach hahaha a was jakie sytułacjie rozbawiły??
www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !
Krzysztof Piekarz

to jeest coś i jeszcze wejdzcie na tą stronke i poczytajcie są
Kumpel strzelił bramke tak że piłka odbiła się od tylniego słupka i wyszła w pole.Sędzia mówi że nie ma gola bo był słupek i kazał grać dalej