SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze ocencie moja sytuacje

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 303
Witam
To moze na poczatku pare słow o sobie... a wiec mam na imie Dawid mam 20lat 184cm. ok.95kg. Przez 8 lat trenowałem piłke nozna ale juz od jakiegos roku niecwicze (kontuzja zerwane wiezadło krzyzowe) i efekt mojego lenistwa widac poniewaz przytyłem niemiłosiernie. Zbliza sie lato wiec postanowiłem sie wziasc za siebie załatwiłem sobie 4 hantle 2x10kg. 2x15kg. i znalazłem taki plan treningowy (moim celem jest redukcja):

SAME HANTLE

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangielkami w dłoniach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krążkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
7.Wyciskanie sztangielek w siadzie-(naramienne),
8.Podciąganie na drążku do klatki -(najszersze grzbietu),
9.Martwy ciąg na sztangielkami -(proste grzbietu),
10.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
11.Pompki na poręczach lub w podporze tyłem-(tricepsy),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem w dłoni-(łydki).

Wiem ze mam robic kazde cwiczenie 12x w serii. Diety jeszcze niemam ale wybieram sie pod koniec tygodnia do dietetyczki. i tu mam pytania do specjalistów: Czy mozna zastapic punkt 3 i 4 rowerkiem stacjonarnym jest to zwiazane z moja kontuzja. Czy taki plan treningowy jest dobry na poczatek i czy jest odpowiedni do ludzie cwiczacych na redukcje? Jak długo mam cwiczyc tym planem i czy dobre jest cwiczenie codziennie? Serdecznie dziekuje za odpowiedzi Pozdrawiem

Oberschlesien

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
Dede, żeby myśleć o przysiadach, martwym ciągu czy wyciskaniu, musiałbyś mieć o wiele większe ciężary. Proponuję Ci, żebyś wszedł na serwisy/atlas ćwiczeń/trening domatora (w lewym górnym rogu). Jak sobie jeszcze sprawisz ekspander to w połączeniu ze sztangielkami możesz coś podziałać

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-05-22 12:13:45

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
prosisz o ocenę sytuacji ...
cóż z tym sprzętem sytuacja jest jednoznacznie przej.ebana

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
jeżeli nie zależy mu na masie, tylko na tym, żeby wypracować w miarę szczupłą i "twardą" sylwetkę, to przy treningu domatora i dobrej diecie jest w stanie to osiągnąć

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
kopt prosze Cię chłopak waży 95 kilo, co ma zdziałać tymi 10 kilowymi hantelkami ??

Zmieniony przez - chomson w dniu 2007-05-23 14:03:11

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
toć napisałem mu, że ma za małe ciężary Nie doczytałeś?
I powtarzam. Jeżeli chodzi o masę czy dobrą rzeźbę to dupa, ale żeby tracić tłuszcz i poprawić sylwetkę trening domatora nie jest taki zły

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
no fakt pomoże mu to moze zrzucić z 5 kilo dopóki organizm nie dostosuje się do zwiększonego wysiłku,ale co potem ?? lepiej niech idzie od razu na pake

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
wszystko zależy od celu jaki sobie założył. I tak do wakacji jak zgubi 5kg to jest dobry Nie każdego interesuje czy bawi siłownia, nie każdy ma na nią kasę. Jeżeli chce się w to bawić na poważnie, to pewnie, że warto iść na siłkę. Acha, do autora: kasę na dietetyczkę wpłać na pajacyka, a o dietę zapytaj w dziale odżywianie uprzednio przeczytawszy posty podwieszone

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile przerwy od silowni po cyklu CP+mono?

Następny temat

Parę słów na temat treningu!!!(subiektywnie)

Wiecej